GTX1650 RDR2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

este

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den RDR2 aldım, 50-70 FPS arası orta ayarlarda oynarken yer fark etmeksizin bir anda FPS'im 7'ye düşüyor ve geride düzelmiyor. Sizce bunun sebebi nedir?
8 GB RAM ve GTX1650 ekran kartım var. Ayrıca Online'da hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım sadece story modda oluyor. Benchmark testi yaptığımda aldığım en düşük FPS 40.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim başıma da böyle bir şey geldi, geçmiş konularımdan bakabilirsin.
Ben Windows 10'u sıfırlamıştım format atınca düzeldi.
Bende tüm oyunlarda drop vardı.

Steam'den RDR2 aldım, 50-70 FPS arası orta ayarlarda oynarken yer fark etmeksizin bir anda FPS'im 7'ye düşüyor ve geride düzelmiyor. Sizce bunun sebebi nedir?
8 GB RAM ve GTX1650 ekran kartım var. Ayrıca Online'da hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım sadece story modda oluyor. Benchmark testi yaptığımda aldığım en düşük FPS 40.

Graphics AI Vulkan mı yoksa DX12 mi Vulkan ise DX12'e alın ayarı. Ve GeForce Experience'tan optimizasyon yapabilirsin belki sorunu çözer.

Son düzenleme:
Türkçe yamalar çoğu zaman sıkıntılara sebebiyet verebiliyor. Ayrıca 8 GB RAM de yetersiz kalıyor olabilir.
Hocam oyunun minimum sistem gereksinimlerinde 8 GB belirtmekte eğer daha fazla gerekseydi bunu belirtirlerdi bence, Warzone'da gayet akıcı oynayabilmekteyim, yani en azından ani FPS düşüşleri olmadan.

Oyunun optimize grafik ayarları var isterseniz deneyin bende bayağı performans artışı yaşatmıştı. RX 570 kullanıyorum.

Xbox One X Settings diye geçiyor.

Geri
Yukarı