GTX1650 sistem mavi ekran hatası

aragorn340

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Bilgisayarım 4 gündür oyun veya programlardan çıktıktan sonra donuyor ve siyah ekran geliyor 2 3 saniye sonra düzeliyor.
Son olarak bugün de mavi ekran hatası aldım. 3 tane minidump dosyası oluşmuş bunları yüklüyorum inceleyip çözüm varsa yazabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Sistemim.
i5 9300H.
GTX1650.
16 GB RAM.
HP Pavilion Gaming laptop.

Dediğim işlemi yaptıktan sonra mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaş.

Eğer sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın.

Yine mavi ekran aldım STORE_DATA_STRUCTURE_CORRUPTION durdurma kodu olan. Dump dosyasını da yüklüyorum.

Memtest86 testi yapın ve sonuçlarını paylaşın.

Diskleri kontrol ettik ve sorun gözükmüyor. Sorun çıkartan sürücüyü güncelledik.

Memtest86 testi yapın ve sonuçlarını paylaşın.

Diskleri kontrol ettik ve sorun gözükmüyor. Sorun çıkartan sürücüyü güncelledik.

Memtest'te hata çıkmadı. Ama bir şey fark ettim görev yöneticisinde System adında bir uygulamanın %20 CPU kullandığını gördüm daha önce hiç görmemiştim. Dosya konumunu açtığımda bu uygulamanın ntoskrnl.exe adında bir dosya olduğunu gördüm. Dump dosyasında ki hata veren programla aynı bu dosya hata almama sebep oluyor olabilir mi?

Memtest'te hata çıkmadı. Ama bir şey fark ettim görev yöneticisinde System adında bir uygulamanın %20 CPU kullandığını gördüm daha önce hiç görmemiştim. Dosya konumunu açtığımda bu uygulamanın ntoskrnl.exe adında bir dosya olduğunu gördüm. Dump dosyasında ki hata veren programla aynı bu dosya hata almama sebep oluyor olabilir mi?

Memtest sonuçlarını paylaş.

Geri
Yukarı