GTX1650 Super almam mantıklı mı?

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistem toplayacağım ekran kartı bakınıyorum genelde Steam üzerinden PUBG oynayacagım performansını beğendiğim en düşük kart 1650 Super oldu ama fiyatları 3500-4000 arası değişiyor. Sizce şu dönemde almak mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, sistem toplayacağım ekran kartı bakınıyorum genelde Steam üzerinden PUBG oynayacagım performansını beğendiğim en düşük kart 1650 Super oldu ama fiyatları 3500-4000 arası değişiyor. Sizce şu dönemde almak mantıklı olur mu?

1060 6 GB daha iyi olur bence 1650 Super 4-5 FPS daha fazla veriyor ileriki oyunlarda 1060 VRAM sıkıntısı yaşamaz.

1650S pişman etmez ben 5 ay önce aldım şu an aktif olarak kullanıyorum ve satışa çıkaracağım yükseltmek için. 3500'e satmayı düşünüyorum.

1060 6 GB daha iyi olur bence 1650 Super 4-5 FPS daha fazla veriyor ileriki oyunlarda 1060 VRAM sıkıntısı yaşamaz.

1060 pek piyasada yok, piyasada olan o civar fiyatlarda 1650S daha iyi gibi.

Şu dönem diye bir olay kalmadı artık. Dolar malum, çip krizi, mining malum. 2000-5000 TL arasında alınabilecek mantıklı sıfır kart kalmadı. İkinci el 1650 Super gayet alınabilir. Ucuzlamasını bekleyenler daha çok bekler.

Hocam ben pazar günü Xbox Series S satın aldım çok güzel bir konsol size de öneririm. Bir tane de yanına monitör alırsınız 144 Hz olanından veya olanı da kullanabilirsiniz. PUBG var fakat şu anlık 60 FPS destekliyor 2K'ya kadar. Ama Xbox performansları yükseltmeye devam ediyor bu yüzden bence Series S uygundur. Fortnite falan da oynuyorsanız 2K 120 FPS desteği var Fortnite'ninde. Sadece tek yapacağınız şey bir Game Pass almak. 100'den fazla oyuna da bu sayede sahip olursunuz.

Şu dönem diye bir olay kalmadı artık. Dolar malum, çip krizi, mining malum. 2000-5000 TL arasında alınabilecek mantıklı sıfır kart kalmadı. İkinci el 1650 Super gayet alınabilir. Ucuzlamasını bekleyenler daha çok bekler.

Kesinlikle.
Yaklaşık 1 sene önce ekran kartları ucuzlayınca ekran kartı alırım mantığı ile APU sistem topladım, hala düşmesini bekliyorum.

Geri
Yukarı