Çözüldü GTX1660Ti sistem Oyunlarda belli bir süre sonra FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nazghul052

Decapat
Daha fazla  
RAM
AData XPG Gammix D30 8GB (2x8GB) DDR4 3000MHz C16 Gaming Ram
SSD veya HDD modeli
Toshiba OCZ TR200 480GB SSD ve 1TB HDD
Ekran kartı
Asus PH-GTX1660TI-O6G Gaming
Anakart
Asus Prime B450M-K Soket AM4 Gaming
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 İşlemci
İyi akşamlar arkadaşlar oyun oynarken belirli bir süre sonra anlık drop girmesi ve hızlı FPS düşüşü sorunu yaşıyorum. Forza Horizon ve SnowRunner gibi hikayeli oyunlarda bu durumu yaşıyorum. Daha önceki konuları inceledim birçok şey denedim olmadı. Yardımcı olabilecek birileri çıkar mı acaba?

BİOS u güncelledim ekran kartını da güncelledim sayılır hocam bir de BİOS güncellerken bu videodaki 2.45.kısmı yapmıyordum yaptım videodaki gibi sorun olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS'u güncelledim ekran kartını da güncelledim sayılır hocam bir de BIOS güncellerken bu videodaki 2.45.kısmı yapmıyordum yaptım videodaki gibi sorun olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam d.o.c.p kısmını diyorsan onu yapman lazım.

Aynen daha önce yapmıyordum ne faydası var onu bilmiyorum :) bir de güncellemem gereken başka driver var mı?

Hocam o ayar RAM'lerin 3000 MHz de çalışmasını sağlıyor onu açmayı unutma AMD chipet driver ınıda kur.

Hocam o ayar RAM'lerin 3000 MHz de çalışmasını sağlıyor onu açmayı unutma AMD chipet driver ınıda kur.

Linki açın hocam aşağı inip şuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı