GTX420 Crysis3 test sonuçları!!

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu kartımı test ettiğimde çıkan sonuçlar için açtım özellikle @Akif beyin bakmasını istiyorum. Crysis3 oyununu indirip kurdum ve ekran kartımı test ettim. Sadece gölgeler ve su görselliği alçak olmak üzere kartımla OC ' sus 20 21 fps aldım . Bu biraz şaşırtıcı değil mi ? Çoğu kişinin eski deyip küçümsediği kart bakın neler yapıyormuş . OC yaptıktan sonra inanamayacaksınız ama tamı tamına 29 30 aralarında seyrediyordu . Bunlar gerçek sallamasyon yapmıyorum . Fakat yoğun savaş sırasında fps 19 15 'e kadar düştü ama oyun hala akıcı bir şekilde oynanabiliyordu. Bunu aşşalayıcı bir tavırla anlayanlar için özür dilerim. Teşekkür ederim .

Onur Bahçıvanoğlu, ben eski demedim. Düşük model dedim. Ayrıca çözünürlük ve genel anlamda ayarlar ne alemde?

Hayır siz demediniz önceki açtığım konularda diyenler oldu onlardan bahsediyorum. Çözünürlük 1024*720

19-15 FPS ve akıcılık mı ?

Evet akıcıydı!! Hiçbir şekilde kasılma ve takılma olmadı silah bile doğru şekilde takılmadan ateş etti! .

Zaten takılma yada kasılma olsaydı yazacaktım yine buraya testimin sonucu başarısız takılma ve kasılma oluyor diye.

Çözünürlük düşük olduğu için. Bende de HD5570 vardı Crysis 3 30 fps oynuyordum.

Hocam beni umutlandırdınız. Bu kartıma OC denesem mi...

OC yaptıktan sonra çözünürlüğü biraz arttırdım ve 18 19 fps aldım.
Çözünürlük düşük olduğu için. Bende de HD5570 vardı Crysis 3 30 fps oynuyordum.

Hocam beni umutlandırdınız. Bu kartıma OC denesem mi...

Deneyin ama fazla kaçırmayın çünkü fanı yok yanma ihtimali fazla.

Çözünürlük kaçtı acaba? .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…