GTX420 Crysis3 test sonuçları!!

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu kartımı test ettiğimde çıkan sonuçlar için açtım özellikle @Akif beyin bakmasını istiyorum. Crysis3 oyununu indirip kurdum ve ekran kartımı test ettim. Sadece gölgeler ve su görselliği alçak olmak üzere kartımla OC ' sus 20 21 fps aldım :D . Bu biraz şaşırtıcı değil mi ? Çoğu kişinin eski deyip küçümsediği kart bakın neler yapıyormuş :D. OC yaptıktan sonra inanamayacaksınız ama tamı tamına 29 30 aralarında seyrediyordu :D . Bunlar gerçek sallamasyon yapmıyorum :D . Fakat yoğun savaş sırasında fps 19 15 'e kadar düştü ama oyun hala akıcı bir şekilde oynanabiliyordu. Bunu aşşalayıcı bir tavırla anlayanlar için özür dilerim. Teşekkür ederim :D .

Onur Bahçıvanoğlu, ben eski demedim. :D Düşük model dedim. :D Ayrıca çözünürlük ve genel anlamda ayarlar ne alemde? :D

Hayır siz demediniz önceki açtığım konularda diyenler oldu onlardan bahsediyorum. Çözünürlük 1024*720

19-15 FPS ve akıcılık mı ?

Evet akıcıydı!! Hiçbir şekilde kasılma ve takılma olmadı silah bile doğru şekilde takılmadan ateş etti! :D .

Zaten takılma yada kasılma olsaydı yazacaktım yine buraya testimin sonucu başarısız takılma ve kasılma oluyor diye.

Hocam beni umutlandırdınız. Bu kartıma OC denesem mi...
ur6ZT.jpg

OC yaptıktan sonra çözünürlüğü biraz arttırdım ve 18 19 fps aldım.
Çözünürlük düşük olduğu için. Bende de HD5570 vardı Crysis 3 30 fps oynuyordum.

Hocam beni umutlandırdınız. Bu kartıma OC denesem mi...
ur6ZT.jpg

Deneyin ama fazla kaçırmayın çünkü fanı yok yanma ihtimali fazla.

Onur Bahçıvanoğlu, 800x600 ile 1024x720 arasında pek yok ama yine de sonuçlar iyi. Şaşırmadım açıkçası. :D En azından şu testimden sonra. :D

Nvidia GeForce 9500GT Battlefield 4 Test 1360x768 | Sayfa 5 | Technopat Sosyal

Çözünürlük kaçtı acaba? :D .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı