GTX650TI BOOST Almalı mıyım ? O.C yapmalı mıyım ?

Ya arkadaşım ben size karşılaştırma linkini verdim. Bir kerede şu yorumları okusanız şaşarım ! :mad:

Sapphire Radeon HD 7850 OC 2 GB vs ASUS GeForce GTX 650 Ti Boost <--- Sapphire HD 7850 OC 2GB ile Asus GTX 650 Ti Boost karşılaştırılıyor. !
Sapphire Radeon HD 7850 OC 2 GB vs MSI GeForce GTX 650 Ti Boost <--- Sapphire HD 7850 OC 2GB ile MSI GTX 650 Ti Boost karşılaştırılıyor. ! Belirteyim ki 650 Ti OC'nin Boost'tan farkı yok. Boost'ta zaten OC versiyonu demek.

Al bak buradan hangisi daha iyi diye.

ASUS kalitesi ile GTX 650 Ti Boost'u al. ASUS GTX 650 Ti Boost Direct CU II OC 2 GB Review | techPowerUp Eski oyunların verdiği FPS değerlerine bakabilirsin. Yeni çıkan sürücüler ile GTX 650 Ti Boost HD 7850'den daha performanslı.

Açıkcası 7850'ye de yeni sürücüler çıktı ve oda 13.9'dan daha da performanslı. Ayrıca biz eski oyunlara bakmıyoruz. Yeni oyunlara bakıyoruz. Eğer eski oyunlara bakarsak benim eski OB kart bile 2000'de çıkmış oyunları oynatır. Ama şimdikilere gel. Açılmıyor bile. Dx 10 yükle diyor. Neyse ki artık bu sorunu aştım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı