GTX770 Battlefield 4 Ekran Donması

ultramit1

Kilopat
Arkadaşlar bu konuyu ikinci kere açtım. Nedeni ise kimse konuya yanıt vermedi ve benim acilen yardıma ihtiyacım var.

GTX 770 kullanıyorum, driver'ım güncel, 8gb ram ve amd 8320 var. BF4'de oyun sürekli takılıyor üstelik seslerde takılıyor. Crysis 3'de full ayarlarda oynadım hiç bir sorun yok ama nedense BF4'de var bu sorun. BF4'ü defalarca tamir ettim ama bir sonuç olmadı yine aynı sorun var. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstünde Nvidia'nın programından ayarları performansa cek birde öyle dene. Aynı sıkıntıyı Gtx 760 kullanırken yaşadım Crysis 3'te sıkıntı yoktu ama BF4'te takılmalar oluyordu. Çok sıkıcı bir şey, ben çözemedim, Vatan'a geri iade ettim ve Sapphire R9 290 tri x oc aldım kurtuldum. Her şey full ayarlarda şavaşın icersine girmişsin gibi, hiç sorun yok. Tabii ki Gtx 770'de 1560 Cuda var, 760'da ise 1150 Cuda var. 770 kasması biraz anormal, cok profosyenel değil ama güzel bir kart.

Optimize ayarlarda da oynadım aynı sıkıntı, hatta low da bile oynadım, yine aynı sıkıntı. Bence bu BF4'le alakalı bir şey ama nedense Gtx 770 kullananlar arasında bir tek benim başıma geldi bu olay.

İnan bende çözemedim arkadaşım halledersen sevinirim bir ton para verip sorun cıkarması pc yi kaldır at hale getiriyor. Yeni mi aldın kartı?

Masaüstünde Nvidia'nın programından ayarları performansa cek birde öyle dene. Aynı sıkıntıyı Gtx 760 kullanırken yaşadım Crysis 3'te sıkıntı yoktu ama BF4'te takılmalar oluyordu. Çok sıkıcı bir şey, ben çözemedim, Vatan'a geri iade ettim ve Sapphire R9 290 tri x oc aldım kurtuldum. Her şey full ayarlarda şavaşın icersine girmişsin gibi, hiç sorun yok. Tabii ki Gtx 770'de 1560 Cuda var, 760'da ise 1150 Cuda var. 770 kasması biraz anormal, cok profosyenel değil ama güzel bir kart.
Bende şuan Gtx 760 var hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım :D

Aynen bu bu sorunu yaşayan bir tek siz degilsiniz. Oyunda problem var. Sistemde degil. Geçen gün bende oynadım. Yasal degil. Fakat araştırdıgım da herkes de aynı problem var. Ayarlar lowdayken de takılıyor ultradaykende.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı