GTX950 vs R7 370

Hangisini Almalıyım?

• Asus Nvidia Geforce GTX 950 Strix gaming

Oy: 20 74,1%
  • Asus Radeon R7 370 Strix

Oy: 7 25,9%

• Oy verenlerin toplamı
    27
Doğru söylüyorsun. Ben aslında akakce.com üzerinden ürünleri sıralıyorum en ucuz orası sıralıyor fakat bir sürü firma var ve her firmaya da güven olmadığı için orada gördüğüm linkleri paylaşmıyorum. Çoğunlukla Sinerji veya SanalTech linklerini paylaşıyorum. Genelde Vatan pahalı oluyor ama ara sıra oraya da bakmak gerekiyormuş demek ki :D
Akakçe.com'a da bak aynı zamanda ürün adını Google'da da arat anında fiyatları listeliyor :D

Forumda biraz araştırın GTX970 vs R9 390 gibi onlarca konunun olduğu kadar bu konudan da onlarca kez açıldı. Allah aşkına forumdaki arama kutucuğunu kullanın biraz. İzleyin kararınızı verin. GTX950 daha performanslı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 950 Gaming 2 modeli daha iyidir. R7 370 kartı AMD olduğu için hem daha fazla güç tüketir hem de oyunlarda performansı 950 den daha az olur o yüzden GTX950 modelini seçmenizi öneririm.

Şahsen GTX 950 tavsiye ederim düşük güç tüketimli ve yeni çıkan birçok oyun NVİDİA teknolojisi destekliyor. AMD' de bu konuda fena değil fakat monitör 1080P ise 4 GB bellekli R7 370 alabilirsin. 900p veya 720p ise GTX 950 öneririm. İkisi arasında hemen hemen 10 FPS fark ile GTX 950 önde.
10 fps mi iyi atıyonuz

@kasım şener Dikkat ettiyseniz "hemen hemen" dedim. Yani tam 10 FPS fark var demedim. İnanmıyorsanız test videosunu izleyin kendiniz görün:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca GTX 950 bir çok teknoloji desteği ile de R7 370' i geçiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı