GTX960 vs R9 380

Abartılıcak bir yazılım işi değil fakat 4460 alıp pişman olmak istemiyorum. Benim için işlemci önemli dar boğaz olmasını istemem.

i3 de yeni çıktı i5 de. Yazılımdan kastınız nedir? Üst düzey render alıyorsanız DDR4 falan toplayın o zaman. Hani render için de zaten ekran kartının güçlü olması gerekir.

4460 ile R9 380 4 GB alabiliyorsanız sorun yok demektir.

Evet yetecektir. Sadece 500w PSU'dan şüpheliyim. Kaliteli Cooler master'in güç kaynağı yeterli gelecektir inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 380 %10 daha performanslıdır fakat DirectX12'ye daha uyumlu olan GTX 960.

R9 380 ile aralarında 3-5 FPS fark var fakat bazı oyunlarda GTX 960 daha fazla FPS veriyor. Ayrıca GTX 960 düşük güç tüketimi sağlıyor.

İki kartta sizi üzmez, yanına birde Zalman ZM500-LX alırsanız her iki kartıda rahatlıkla çalıştırır.

Ya attığım linktekiler yanlış biliyor ya da buranın mod'u. :)
Sanırım direk elden araştırmak gerekiyor.

Ayrıca attığınız link bir kanıt değeri taşımıyor. Lütfen kanıtınız olmadan çok rahat konuşmayın. :)
Kanıt niteliğinde bir şeyler sunabilcekseniz sunun ki ben de dahil bi çok kişi faydalanabilsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı