GTX970 Marka ve Model Önerisi

Ya arkadaşlar kaç kisi yanlış bilgilendiriyor insanları bilip bilmeden. Nvidia da 3.5 Gb problemi vardı orası doğru. Çözüldü ama cuda sayısını azaltdılar ve 4GB tam verimli çalışan bellek oldu. Lütfen bilmeden yazmayın. 3.5 Gb ürünleri şimdi stokda bulmak mümkün değil desek doğru olur.

Gigabyte Gaming G1 güzel karttır. Galax HoF ve Evga gibi kartı sağlam soğutması güzeldir fakat benim test sonuçlarına baktığıma göre en hızlı ve soğutması en iyi olan Galax HoF idi. Tabii ki fiyat olarak da fark ediyor diğer GTX 970'lere.
En hızlı EVGA hybrid GTX970 ve Gigabyte G1 Extreme GTX970.

@eLieyi 3.5 GB VRAM sorunu var hala bu donanımsal bir sorun düzelmez ama 1080P çözünürlükte herhangi bir sıkıntı da yaratmaz.
Nasıl düzelmez bunu bir anlartırmısın arkadaşım. Sorun bilindiğinden sonra gelen stokların hepsi artık düzeltilmişti.

@BERWAR Bir arkadaş öyle deyince bende ne güzel sevinmiştim :kararsız: Neyse zaten 1080p oynamayı düşünüyorum (y)
Arkadaşım 4GB kart ve 4Gb hepsini kullanabiliyor hızını düşürmeden git ve rahatlıkla al.

3,5 problemi sürücü ile kaldırıldı ama HDIM olayından haberim yok.
Sürücü ile kaldırıması mümkün mühendislik anlamda yeniden düzeltildi ve satışı davam edildi.

ASUS'u niye tercih etmediniz?
Asus GTX970 de geriden geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galax nasıl olur peki?

GALAX - What's Your Game?

GEFORCE GTX 970 HOF 4GB

Buradan bilgi edinebilirsin. Bende bildiklerimi yazayım;

1. Kart piyasadaki en iyi Clock ayarlarındaki GTX970 modelidir.
2. Kartın üzerindeki bileşenler ile besleme konusunda çok iyidir. Bu durumda kartı daha fazla O.C. edebilirsiniz.
3. Tasarımı harika.
4. 3 fan sessiz ve stabil çalışmasını sağlar.
5. Geniş alüminyum yapraklara sahip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı