GTX970 Marka Önerisi

Arkadaş anlayamadınız gitti. Bir şey çok fazla satılıyorsa, sorun çıkanların sayısı da o kadar fazla olur. MSI GTX 970 kullanıyorum CW de yok. Senin şansına bağlı bir şey. Bi marka 1 tane bile grafik kartı satmazsa tabi ki de CW çıkma ihtimali %0 olur. MSI da CW olduğunu düşünüyorsanız almayın yani zor bir şey değil. Kolay gelsin.

Arkadaş anlayamadınız gitti. Bir şey çok fazla satılıyorsa, sorun çıkanların sayısı da o kadar fazla olur. MSI GTX 970 kullanıyorum CW de yok. Senin şansına bağlı bir şey. Bi marka 1 tane bile grafik kartı satmazsa tabi ki de CW çıkma ihtimali %0 olur. MSI da CW olduğunu düşünüyorsanız almayın yani zor bir şey değil. Kolay gelsin.
Niye atar yapıyosunki ben dünya çapında bir markaya 1.250 tl para vericem bide sonra onun problemlerinle uğraşıcam yok ya %1 ihtimal bile olsa bunu bana savunamazsın yeni kartlar çıkarcağına problemi halletsinler

Niye atar yapıyosunki ben dünya çapında bir markaya 1.250 TL para vericem bide sonra onun problemlerinle uğraşıcam yok ya %1 ihtimal bile olsa bunu bana savunamazsın yeni kartlar çıkarcağına problemi halletsinler
MSI yetkililerine benzer bi yanım mı var ?
Bak MSI Türkiye telefon :0(212) 288 42 30
Telefonun yoksa internet kafeye git mail at :[email protected]
Aynılarını söyle umarım düzeltirler hadi görüşürüz kardeş.

MSI yetkililerine benzer bi yanım mı var ?
Bak MSI Türkiye telefon :0(212) 288 42 30
Telefonun yoksa internet kafeye git mail at :[email protected]
Aynılarını söyle umarım düzeltirler hadi görüşürüz kardeş.
Hala anlıyamamışsın zaten düselttim ama 20 gün uğraştım diyorum cevap vermeye değil anlamaya çalış

Peki Gigabyte malına güveniyorsa incelemeye göndersinde görelim. ASUS diyorum. Fan değilim.
Ahahaha. Vurun acımayın buna.
Sen kimsin ki Gigabyte sana ekran kartını incelemeye göndersin? Malına güvenmiyor dediğin markanın ürünlerini guru3d, techpowerup, anandtech, hexus, tweaktown, pcgamer, hardcop gibi daha sayısız milyonlarca kişi tarafından tanınmış olan site ve firmalar test etti. Sana acıyorum.

Türkiyemizde MSİ ve Asus çılgınlığı almış başını gidiyor. Galax ve Evga GTX 970 serilerinden istediğini al seni üzmez.

@MustafaUnal Soğutma sistemi göze hitap etmediği ve bakır boru kullandığı için kalitesiz sanıyorlar Gigabyte kartları :)

Bu tür konular kaç kez açıldı, artık insanlar cevap yazmaktan bıktı ! Sitede bir araştırma yapın, eğer bilgi bulamazsanız açın konuyu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı