Güç tuşu bozuk 2016 J7 Download Mode ekranına girmiyor

Telefonum 2016 j7. (J710fq U3 modeli) telefonun stock ROM'unu fantezi için sildim. Bataryayı takınca kurtarma ekranı (recovery mode) geliyor. Ama güç tuşum bozuk olduğu için download Mode'a giremiyorum. Bataryayı takmadan önce ses kısma ve Home tuşuna basarsam mavi bir uyarı ekranı geliyor. Ses açma download mode, ses kısma telefonu yeniden başlatır diyor. Tam o anda cihaz kilitleniyor. Hiçbir tuş tepki vermiyor. Telefonu kabloyla bilgisayara bağlayınca da algılamıyor. (Samsung sürücüleri kurulu ama yine de görmüyor) bu telefona tekrar ROM atmak mümkün mü?

Telefonun bataryası çıkarılabilir mi?

Ben J260F telefonumun sanırım şu şekilde download mduna alabilmiştim ama seninkinde Home butonuda var şöyle anlatayım:
1. öncelikle telefonun bataryasını çıkar.
2. telefonu şarja tak sonra ses- ve Home butonuna aynı anda basarak basılı tut elini çekmeden bataryayı tak.

Bunları yaparken dikkat et yaptıktan sonra haber ver.

Merhabalar işe yaradı mı acaba?

Son düzenleme:
Ben J260F telefonumun sanırım şu şekilde download mduna alabilmiştim ama seninkinde Home butonuda var şöyle anlatayım:
1. öncelikle telefonun bataryasını çıkar.
2. telefonu şarja tak sonra ses- ve Home butonuna aynı anda basarak basılı tut elini çekmeden bataryayı tak.

Bunları yaparken dikkat et yaptıktan sonra haber ver.
Bunu önceden denemiştim. Mavi bir ekran geliyor. Ses tuşlarının çalıştığına eminim (Recovery'de çalışıyordu) ama ne ses açma, ne de ses kapama tuşu tepki vermiyor. O ekranda kalıyor.

Bunu önceden denemiştim. Mavi bir ekran geliyor. Ses tuşlarının çalıştığına eminim (Recovery'de çalışıyordu) ama ne ses açma, ne de ses kapama tuşu tepki vermiyor. O ekranda kalıyor.
belki usb jig ile yapabilirsin istersen biryerlerde satılıyordu ama nerede bilmiyorum veya evde kendin yapabilirsin youtube dan bulabilirsin nasıl yapabileceğini
usb jig telefonu download moda almaya zorluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı