Güçlü bir bilgisayara sahip olup kullanamamak

forumpat

Femtopat
Daha fazla  
Evet artık güçlü bir sisteme sahibim ama 5 sene önce oynadığım oyunları oynuyorum. CS:GO olsun L4D2 olsun hep aynı oyunlarda takılı kaldım.

Yani anlayacağınız güçlü bir sistemim var ancak kullanamıyorum, oyunlara yatıracak büyük miktarlarda param da yok öğrenciyim ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

(Allah başka dert versinciler gelmeden; evet harbiden bunu yaşayanlar anlar bu bilgisayarım yok'tan bile daha kanser bir dert.)

Evet artık güçlü bir sisteme sahibim ama 5 sene önce oynadığım oyunları oynuyorum. CS:GO olsun L4D2 olsun hep aynı oyunlarda takılı kaldım.

Yani anlayacağınız güçlü bir sistemim var ancak kullanamıyorum, oyunlara yatıracak büyük miktarlarda param da yok öğrenciyim ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

(Allah başka dert versinciler gelmeden; evet harbiden bunu yaşayanlar anlar bu bilgisayarım Yok'tan bile daha kanser bir dert.)

Gamepas alabilirsin ve Steam'de EA acces var 2 sinde de aylık ucuz bir miktar karşılıgında birçok oyun oynayabiliyorsun ama senin dediğin şey bana da olmuştu başka oyunlar oynamak istedim hikaye modlu pahalı oyunlara özendim ama 1 hafta önce yine CS:GO'ya döndüm çoğu kişide aynısı oluyor ve bence bilgisayar yoktan kanser değil şükretmek lazım :)

(Allah başka dert versinciler gelmeden; evet harbiden bunu yaşayanlar anlar bu bilgisayarım Yok'tan bile daha kanser bir dert.)

Hocam hayalindaki kasaya benzer bir kasa topla. Ama gel gör oyun alacak parayı bulama. Çok vahim bir durum.

Benim tavsiyem şudur bilgisayar alırken o fiyata 250> TL bir miktar ayırmanızdır. Ama tavsiyem Epic Games'i kullanabilirsiniz bedava orijinal oyun. Sürekli ücretsiz oyunlara bakabilirsiniz. Servete gerek yok örneğin; Epic Games'de 60 TL'lik kış indirimi ile 24.90'a GTA V alabiliyordunuz. Bunları kovalayın. Ben güclü bir bilgisayarım olsa crackten daha da uzak dururdum, işlemci ve ekran kartını sömürleri hoş olmuyor. E7400 de bile dikkat ediyorum ayrıca emek hırsızlığınada karşı durmak gerekir.

Geri
Yukarı