Gümüş 4, 10 IP'ye düşünce ne yapılmalıdır?

zoro043

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Gümüş 2'den Gümüş 4 10 lp'ye düştüm, ne yapmam lazım? Kazanmak için ya AFK kalır biri ya feedler, anlamadım.

ek34.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elo çok kötü, yapabileceğin bir şey yok. Ya her maçı solo taşıyacaksın, ya da yapabilen smurf bir arkadaşına vereceksin o yapacak. Hiç biri olmuyorsa hesap ölmüş gitmiş demektir. Yeni hesap kasarsın.

Gümüş 2'den gümüş 4 10 Lp'ye düştüm, ne yapmam lazım? Kazanmak için ya AFK kalır biri ya feedler, anlamadım.

Eki Görüntüle 665500

Bir haftalığına tekli dereceli atmayı bırakıp esnek dereceli aram veya eğlence modu varsa onları oyna. Elonun düşmesi dursun bir de günün hangi saatlerinde giriyorsun kaç oyun oynuyorsun üst üste o da önemli.

Kayn plat 3'üm taşıyacağım dedi laneme gelip yoneye ölüp durdu sonra trollune girdim falan dedi Allah'ım çıldıracağım üst üste nelerle uğraşıyorum oyuna ara verme zamanım gelmiş ya da hesap alacağım.

Dosya Ekleri

• feeder2.jpg
    feeder2.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 30
Dia 2'yim ben şu an soloq. Günde 3 4 oyundan fazla tekli atmıyorum 2 3 Win alınca esnek veya arama dönüyorum. İkindi saatlerinden sonra oyuncu sayısı artıyor ve bu tip kişiler oyuna daha çok geliyor.

Kayn plat 3'üm taşıyacağım dedi laneme gelip yoneye ölüp durdu sonra trollune girdim falan dedi Allah'ım çıldıracağım üst üste nelerle uğraşıyorum oyuna ara verme zamanım gelmiş ya da hesap alacağım.

Geri
Yukarı