3150 IP'ye Hangi Şampiyonu alayım ?

3150 IP'ye Hangi Şampiyonu alayım ?

• Mordekaiser

Oy: 3 15,8%
  • Pantheon

Oy: 10 52,6%
  • Twitch

Oy: 0 0,0%
  • Lux

Oy: 3 15,8%
  • Olaf

Oy: 2 10,5%
  • Shen

Oy: 0 0,0%
  • Kassadin

Oy: 1 5,3%

• Oy verenlerin toplamı
    19

21584

Kilopat
Makaleler
4
3150 IP biriktirdim. Çok tavsiye edilen Katarina, Akali, Le Blanc, Nidalee aldıktan sonra kararsız kaldım. Sizce aralarından hangisini seçeyim. Oynaması çok zor olmayan, sağlam kombosu olan birini önerirseniz sevinirim.

Dipçe: Tek bir lane oynamıyorum. Nerde ihtiyaç varsa ben ordayım. :D

Şıkların arasında yok ama kassadin (tabi sahip değilsen) geçen gelen güncelleme ile çok daha güçlendi. Ultisi ile tankın canını yarıya indireni gördüm. Mid veya sup gidebilirsin hatta biraz kasılırsan jungledan daha çok gang atarsın lanelere.
Şıklardan seçmek gerekirse de Lux derim ve tek geçerim.

@a.halil Kassadinim yok. Güncellemeleri de pek takip etmedim. En son hatırladığım bayağı kötü bir nerf yemişti.
Evet aynen öyle. Kassadinciler zaten bayağı kızmışlardı. Bak bu yama durumunda bahsetmişler. Bu videoları takip etmen yeterli; güncellemeleri öğrenmek için. Hemde gayet komik ve eğlenceli. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lol' ü 2 ay önce bıraktım. Eğer Kassadin' de çok ağır bir nerf yoksa al. Çok rahat hatta 3 skille karşı takımın carry sini alıp kaçarsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı