Gün içinde neler yapıyorsunuz?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Gün içinde neler yapıyorsunuz? Vakitlerinizi nasıl öldürüyorsunuz? Ben gün içinde sabah 6da kalkıyorum okula gidiyorum, okuldan 1de geliyorum. Hafta içi 3 gün dershanem var dershane olduğu günler 5e kadar oyun oynuyorum ödevim varsa yapıyorum. Yoksa oyun oynuyorum evde boş boş dolaşıyorum, bazen gitarımda notaları çalışıyorum. Akşam olunca gene oturuyorum ve 12'de uyuyorum, peki siz?

Gece 1 yatış. Sabah 7 kalkış. Okul git-gel. Eve gelince yatış-kalkmak. Gece 1'e kadar PC ile oyna, döngü halindeyim.

Gün içinde neler yapıyorsunuz? Vakitlerinizi nasıl öldürüyorsunuz? Ben gün içinde sabah 6da kalkıyorum okula gidiyorum, okuldan 1de geliyorum. Hafta içi 3 gün dershanem var dershane olduğu günler 5e kadar oyun oynuyorum ödevim varsa yapıyorum. Yoksa oyun oynuyorum evde boş boş dolaşıyorum, bazen gitarımda notaları çalışıyorum. Akşam olunca gene oturuyorum ve 12'de uyuyorum, peki siz?
Okula gidiyorum 16 gibi geliyorum 1 saat dinlendikten sonra sitemle ugrasiyorum devamında ödev / ders çalışıp yatıyorum 12 de

Geri
Yukarı