Güncel oyunlar için HDD alınır mı?

Burhanglrsoy

Centipat
Segagate Barracuda HDD oyunlarda kaplama yüklenmemesi, drop girmesi gibi sorun çıkarır mı?Forza Horizon 4 gibi yarış oyunları oynuyorum. SSD fiyatları malum 1 TB SATA SSD 1000₺. Oyun için farklı HDD önerilerinizide bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten oyuncuların çoğu "SSD"'de oynamıyor "HDD"'de oynuyor. Oyun performansı olarak hiçbir şey fark etmez. Ama bildiğim kadarıyla "Seagate Barracuda" biraz sıkıntılı bir HDD. O yüzden rahatlıkla "WD Blue" önerebilirim.

Zaten oyuncuların çoğu "SSD"'de oynamıyor "HDD"'de oynuyor. Oyun performansı olarak hiçbir şey fark etmez. Ama bildiğim kadarıyla "Seagate Barracuda" biraz sıkıntılı bir HDD. O yüzden rahatlıkla "WD Blue" önerebilirim.

Barracuda sıkıntılı? 2 TB 256 MB Barracuda kullanıyorum daha bir sıkıntısını çekmedim 1.3'ü dolu şu an ne bir okuma değeri azaldı ne bir çökme yaşandı.

Barracuda sıkıntılı? 2 TB 256 MB Barracuda kullanıyorum daha bir sıkıntısını çekmedim 1.3'ü dolu şu an ne bir okuma değeri azaldı ne bir çökme yaşandı.
Unutmamanızı rica ederim ki "Teknoloji şans işidir." Forumlara bakarsanız en çok veri kaybı yaşanan markanın Baraccuda 1TB olduğunu görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı