Güncelleme esnasında takılı kalma

Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Müzik Öğretmeni
Merhaba, yaklaşık 45 dakika önce Windows 10 sürüm 2004 için toplu bir güncelleştirme geldi ve kurmak istedim. Bilgisayarımı yeniden başlattım. 30 dakikadır siyah bir ekranda bir çember dönüyor ve bu aşamada takılı kaldı. Sistemi yeniden başlatsam bir hasar oluşur mu veya sorun yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• 20200612_161145.jpg
    20200612_161145.jpg
    825,8 KB · Görüntüleme: 26
Ben bu güncellemeyi kurarken elektrik gitti ve tekrar açtığımdan kaldığı yerden devam etti deneyebilirsin. Sorumluluk size aittir!

1 saate kadar uzayabiliyor diye biliyorum. En az 1 saat bekleyin derim.
Ek olarak şunu söyleyebilirim:
2004 oldukça sorunlu bir sürüm. Herhangi bir çökme sorunu yaşıyor da olabilirsiniz.

Ben bu güncellemeyi kurarken elektrik gitti ve tekrar açtığımdan kaldığı yerden devam etti deneyebilirsin. Sorumluluk size aittir!

Sorumluluktan yana sorun yok kimseyi suçlayacak değilim fakat ne kadar sürdü sizde kurulum? Ben bu ekranda 45 dakikadir bekliyorum neredeyse bir gelişme yok. Hala bu ekranda döngüde kaldı.

Sorumluluktan yana sorun yok kimseyi suçlayacak değilim fakat ne kadar sürdü sizde kurulum? Ben bu ekranda 45 dakikadir bekliyorum neredeyse bir gelişme yok. Hala bu ekranda döngüde kaldı.
Ben de yüklendi yeniden başladı o sıra kapandı sistem 2 dakika geçmişti ve yüzde 34 de idi, sonra açınca 3 dakika içindi tamamlandı.

1 saate kadar uzayabiliyor diye biliyorum. En az 1 saat bekleyin derim.
Ek olarak şunu söyleyebilirim:
2004 oldukça sorunlu bir sürüm. Herhangi bir çökme sorunu yaşıyor da olabilirsiniz.
Daha önce 2004'ü kurdum. Bu ek olarak gelen bir toplu güncelleştirme. Yani 2004 kurulurken bile bu kadar beklemedim diyebilirim. Bekliyorum şu an sadece.

Ben de yüklendi yeniden başladı o sıra kapandı sistem 2 dakika geçmişti ve yüzde 34'de idi, sonra açınca 3 dakika içindi tamamlandı.

Paylaştığım görsele bakarsan herhangi bir yüzde veya ilerleme göstergesi yok. O yüzden ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yükleme yapılıyor mu veya takılı mı kaldı bilmiyorum.
Hocam "Windows 10" sıkıntı yaratabiliyor. Bilgisayarınız iyi değilse başka sürüme geçin derim.

2 Haftalık yeni bir sistem R5 2600 işlemci 240 GB SSD mevcut. Yani ben de şaşırıyorum bunu yaşıyor olmama.
Sistemi hard reset ile yeniden başlattım. Bir zarar oluşmadan sıkıntısız bir şekilde başladı. Güncelleştirme ekranında güncellemenin hatayla karşılaştığı bildirimini aldım. Sorunu çözüp güncellemeyi deneyeceğim. Teşekkür ederim konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı