Güncelleme Sonrası "Windows Etkinleştir" Yazısı

Yahu bulabilirsin, ben de 15 TL'ye aldım ama Microsoft bunun kanunsuz kullanıldığını anlarsa bir yerde iptal eder gibime geliyor. Orada açıklıyor onu okursanız anlarsınız.

Yahu bulabilirsin, ben de 15 TL'ye aldım ama Microsoft bunun kanunsuz kullanıldığını anlarsa bir yerde iptal eder gibime geliyor. Orada açıklıyor onu okursanız anlarsınız.
Hocam o OEM konusunda çok tartışma yaşandı zamanında emin ol okudum ayrıca. Kanunsuz değil bu. Microsoft korsan kullanıma bile dokunmuyor senin para verip emeklerine saygı verdiğin lisansa mı göz dikecek? Tekrardan söylüyorum hocam bu da bir Microsoft oyunu kusuruma bakma çok kez dedim aynı şeyi. İyi forumlar.

Dün satın aldığım key'i etkinleştirmeye çalışınca böyle bir hata verdi. Sebebi ne olabilir?
Adsız.png

Dün satın aldığım key'i etkinleştirmeye çalışınca böyle bir hata verdi. Sebebi ne olabilir?
Adsız.png
Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer aynı şeyi yaşayanlar olursa Powershell'i yönetici olarak açarak şunu girin "slmgr /ipk [lisans kodunuz]" Bu şekilde yapınca kayıt oldu. Konuda yardımı olan herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 297578

Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer aynı şeyi yaşayanlar olursa Powershell'i yönetici olarak açarak şunu girin "slmgr /ipk [lisans kodunuz]" Bu şekilde yapınca kayıt oldu. Konuda yardımı olan herkese teşekkürler.
Neden öyle oldu ki bende direk olmuştu. Slmgr /xpr yazıp kanıtladınız değil mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı