Güncelleme Sonrası "Windows Etkinleştir" Yazısı

Inotorious

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Zamanında Windows 10 ilk çıktığı zaman 8.1'den ücretsiz yükseltme yapmıştım ve o zamandan beri gelen bütün güncellemelerde herhangi bir sorun yaşamadan kullandım. 8.1 orijinal değildi fakat o zaman hatırladığım kadarıyla orijinal olsun ya da olmasın Windows 10'a yükseltilen cihazlarda "af" gibi bir şey oluyordu. Belki yanlış anlamışımdır fakat ben orijinal kullandığımı zannediyordum ve o zamandan beri hiç bir crack vs kullanmadım.

Şimdi bu yeni çıkan sorunu da crack kullanmadan nasıl çözebilirim? Bir güncelleme hatası olabilir mi yoksa benim Windows zaten başından beri orijinal falan değil miydi?

Ayrıca 20 TL'ye Windows 10 key satılan bir konu vardı, aradım fakat bulamadım. Eğer konu hala devam ediyorsa paylaşırsanız sevinirim.

Sürümüm 1709 Windows 10 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında Windows 10 ilk çıktığı zaman 8.1'den ücretsiz yükseltme yapmıştım ve o zamandan beri gelen bütün güncellemelerde herhangi bir sorun yaşamadan kullandım. 8.1 orijinal değildi fakat o zaman hatırladığım kadarıyla orijinal olsun ya da olmasın Windows 10'a yükseltilen cihazlarda "af" gibi bir şey oluyordu. Belki yanlış anlamışımdır fakat ben orijinal kullandığımı zannediyordum ve o zamandan beri hiç bir crack vs kullanmadım.

Şimdi bu yeni çıkan sorunu da crack kullanmadan nasıl çözebilirim? Bir güncelleme hatası olabilir mi yoksa benim Windows zaten başından beri orijinal falan değil miydi?

Ayrıca 20 TL'ye Windows 10 key satılan bir konu vardı, aradım fakat bulamadım. Eğer konu hala devam ediyorsa paylaşırsanız sevinirim.

Buradan ben iki gün önce aldım ve sorunsuzca lisansladım, şu an 19 TL.
Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Dijital Lisans Anahtarı - n11.com

Lisanslı olup olmadığına buradan bakabilirsin
44.PNG

Son düzenleme:
Bir de ona güvenmiyorsanız ben gibi, CMD komut isteminden, "slmgr /xpr" yazarak deneyebilirsiniz. Şu tarihte bitecek diyorsa, cracklidir, makina kalıcı olarak etkinleştirildi diyorsa olmuştur.

Ben de aldım, 15 TL'ye key, etkinleşti. Nasıl olur da hala anlamadım.
1526050108288.png

Hocam bende Home Single Language vardı. Windows 10 Pro sürümüne bedava güncelledim ayrıca bedava lisans buldum. Orijinalliğini de kontrol ettim. Sonuç bedavadan Windows 10 Pro. :)D)

Bir de ona güvenmiyorsanız ben gibi, CMD komut isteminden, "slmgr /xpr" yazarak deneyebilirsiniz. Şu tarihte bitecek diyorsa, cracklidir, makina kalıcı olarak etkinleştirildi diyorsa olmuştur.

Ben de aldım, 15 TL'ye key, etkinleşti. Nasıl olur da hala anlamadım.
Eki Görüntüle 297373
Bu dediğinizi yaptığım zaman "Windows Bildirim Modunda" yazıyor, Sanırım lisanslı olmadığının göstergesi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı