Güncelleme yaparken 0x80070643 hatası

ahmetmehmet22

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımın güncel olmasına çok önem veririm ve her zaman en güncel sürümde kullanırım. Fakat şu an Windows Update ekranında "Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070643)" yazıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

resim_2021-05-06_012617.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarımın güncel olmasına çok önem veririm ve her zaman en güncel sürümde kullanırım. Fakat şu an Windows Update ekranında "Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070643)" yazıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1009457
bende aynı hatayı alıyorum çözümü buldunuz mu ?

Bende aynı hatayı alıyorum çözümü buldunuz mu?

Bende de aynı hata var, genel bir sorun sanırım.

Aslında tam bir çözüm sayılmaz ama anlatayım. Geri dönüşüm kutusunu boşaltıp bilgisayarı kapattım. 7 saat kapalı kaldı daha sonra sıkıntı geçti. Ama bence bundan dolayı düzelmedi genel olarak hatanın farkına varıp kendileri düzelttiler bence.

Hala başka çözüm bulan varmı psuyu kapatıp kablosunu çektim 10 saniye bekledim açtım bilgisayar fazla hızlıydı ama updatede hata vermeside uzun sürmedi bu sefer

Geri
Yukarı