[Güncellendi] iOS 10.3.1 Jailbreak çıktı mı?

Çıkacak zaten hocam. Ama ne zaman. Ben daha fazla beklemek istemiyorum. Baksana 9.3.53'e bile geldi kaç zaman sonra :) 10.2.1 onurumuzdur :) Keşke bu işleri bilsem de uğraşabilsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam Donenfelde gelen bir soru üzerine bulduğu açıkları 25 Ağustostaki konferanstan açıklayabileceğini söyledi. Beklemede kalın.
gVgwAw5qkXgInhDEswi70siVrSAI_oLiv8AAEPqtO90.jpg

Bayağıdır aktif değildi Twitter'da. Ortamı canlandırmak için yapmıştır. Konferanstan önce açıklasa, kimse konferansı takip etmeyecek bu sefer. Ama neticede yayınlayacak. Ha önce ha sonra. Jailbreak yapmak için imkan veren exploit veya exploitler olsun da ne olursa olsun :) Şunun şurasında kaldı 1 hafta. Umarım beklediğimize değecek. Jailbreak gelsin, herkese benden çay :)

Yakın zamanda çıkacak iOS 10.3.1 açığı sayesinde kullanıcılar iOS 10.2'ye dönüp oradan da yalu102 ile semi-tethered Jailbreak yapabilecekler.

Bu güzel bir haber. Lakin, maalesef 10.2 shsh kaydım yok :( El mahkum 10.2.1 bekleyeceğim. Meçhul bir geminin limana varmasını bekliyorum. Fakat ne dumanı görünüyor, ne sesi duyuluyor. Bilinmezliğin, bilinir olmasını bekliyorum. Şair ettin beni jailbreak...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı