[Güncellendi] iOS 10.3.1 Jailbreak çıktı mı?

Telegram üzerinden almıştım. Mailde duruyor 10.3.2 ve 10.3.3 için. Nasıl kullanılır bilmiyorum ama yine de dursun diye almıştım. Hayırlısı olsun artık. (y)
Hocam eğer bir gün bulunduğunuz sürüme jailbreak çıkarsa, sıkıntı çekmeye başladığınızda futurerestore ile yazılımı yeniden kuruyorsunuz. Lakin burada cihazı sıfırlamaktan farklı olan şey cihazı sıfırlayınca sistem dosyaları aynı kalır yani sistemi etkileyen tweakler silinmez ama futurerestore ile sistem dosyalarını da baştan kurarsınız. Tabi cihazınız iPhone 7 ve ya iPhone 7 Plussa bunlar sizin için hiç bir anlam ifade etmiyor. i7 lerde maalesef futurerestore kullanılamıyor. Eğer kullanırsanızda SEP (TouchID yazılımı) bozuluyor ve Home tuşunu kullanamıyorsunuz.

23 Haziran'da iOS 11 beta ve iOS 10.3.2 için jailbreak demosu yayınlayan KeenLab grubunun üyelerinden olan bu arkadaş, Twitter hesabından şu an ortalıkta dolanmakta olan Ian Beer'ın yayınladığı açıkları barındıran iOS 10.3.2 triple_fecth dosyasını ve analizini paylaşıyor. Kendisine sorulan soru ve verdiği yanıt.

IMG_4697.jpg

Akmasa da damlıyor işte hesabı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
23 Haziran'da iOS 11 beta ve iOS 10.3.2 için jailbreak demosu yayınlayan KeenLab grubunun üyelerinden olan bu arkadaş, Twitter hesabından şu an ortalıkta dolanmakta olan Ian Beer'ın yayınladığı açıkları barındıran iOS 10.3.2 triple_fecth dosyasını ve analizini paylaşıyor. Kendisine sorulan soru ve verdiği yanıt.
Eki Görüntüle 253709
Akmasa da damlıyor işte hesabı :)
Bak şu işe. Biz geçmedik diye inşallah pişman olmayız. Keşke birileri 10.2.1 için bir tweet atsa.:)

Bak şu işe. Biz geçmedik diye inşallah pişman olmayız. Keşke birileri 10.2.1 için bir tweet atsa.:)
Jonathan Levin jb isteyen 10.2.1'de kalsın dedi zaten. Bence kaygılanmamıza gerek yok. Mutlaka birileri jb yapacak. Ay sonunu bekliyoruz işte. Ama önceliğin son sürümlere verileceği kesin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı