[Güncellendi] iOS 10.3.1 Jailbreak çıktı mı?

@Xoloth güzel kullanıcı adıymış. @Ozan kardeşimizden de nickini @10.2.1 yapmasını bekliyorum.:D Şaka bir yana bekle bekle daha nereye kadar.:cool:
Valla ben adımdan memnunum. Değiştirmeye gerek yok. Ama Adam, adamdır :D Daha fazla uzamayacağı kesin. Çok fazla beklettiler. Birkaç hafta içinde yayınlanacaktır bence. 8 aydır bekliyoruz yeter be kardeşim. Ayrıca Donenfeld, yayınladığı exploitsler için belki 10.3.2'de çalışabilirler tarzı bir şeyler söyledi. Nasıl olacak bilmiyorum. Ama 10.3.1 ve alt sürümleri bırakıp diğer sürümlere güncelleyenler, şu an potansiyel katil konumundalar. Hepsi cinnetin eşiğinde :D

Abim 10.3.2'de bekliyor, ben de 10.2.1'de bekliyorum. Abi kardeş 2 ayrı sürümde bekliyoruz, hayırlısı olsun. Piyango ya ikimize çıkacak ya birimize.:D Gönül ister ki herkesin bir JB aracı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Android kullanıcıları çıldırıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
%66 tamamlanmış arkadaşlar, sabırla bekliyorum :D
%66 tamamlanmadı şuan biri jailbreak çıkarmaya çalışsa %66sı bitti ama jb çıkaracak adam yok ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Android kullanıcıları çıldırıyor :D

Androidden ziyade 10.3.2'ye geçin diyenler çıldırıyor.

%66 tamamlanmadı şuan biri jailbreak çıkarmaya çalışsa %66sı bitti ama jb çıkaracak adam yok ki.

Androidden ziyade 10.3.2ye geçin diyenler çıldırıyor.
Aynen deliriyorlar. Birisi var, ben 10.3.2 geçtim jailbreak geliyor falan diyordu. Ama böyle bilmiş tavırlarla. Gerek yok 10.2.1 için de gelecek dediğimde, son sürüm jb her zaman daha iyidir ;) tarzı en nefret ettiğim şekilde cevaplar verdi. Dün 10.3.1 ve alt sürümleri için Donenfeld, jailbreak exploitlerini yayınlayınca cinnet geçirdi. Nasıl küfürler savuruyor :D Kanıma girmeye çalıştı, güncellemenin ucundan döndüm. Mutluyum. Ekim'e kalmadan geleceğini umuyorum. Yeter artık bunalıyorum

IMG_4792.JPG

@Kontrol hocam diren jailbreak yakında geliyor dediğimde, artık kahkahalarla gözümün önüne gelen o müthiş fotoğraf :D

IMG_5206.JPG

@Ozan hocam sorma ben 10.3.2 dosyasını indirmiştim. Geçelim dediğin an hemen yükleriz diye hazırda bulunduruyordum, iyi ki geçmemişiz.:D Diğer forumlarda 10.3.2 ye geçenler çıldırıyor.:D:D Capsi "10.3.2 içib JB gele... YETER" diye değiştirmenin zamanı da gelecek.:D:D

Güzel haberler gelmeye devam ediyor. Antique_Dev isimli geliştirici, 10.3.1'den 10.2.1'e kadar jailbreak aracı hazırladığını açıkladı. Coffeebreakrz ekibiyle birlikte hazırlamış. Destek almış. Gece gibi, jailbreak uygulamasını tanıtacağı bir video yayınlayacakmış.

Şu şekil;

IMG_5472.JPG
IMG_5473.JPG
IMG_5474.JPG
IMG_5475.JPG
IMG_5476.JPG

Yalnız, bu arkadaşa pek çok kişi güvenmediğini söylüyor. Daha önce jailbreak yaptım diyerek milleti kandırmış. Reddit topluluğu, bu arkadaştan pek haz etmiyor. Umarım doğrudur da 2 hafta içinde yayınlanır. Gerçekse, 10.3.2'ye geçen arkadaşların helvalarını bekliyorum :D

Güzel haberler gelmeye devam ediyor. Antique_Dev isimli geliştirici, 10.3.1'den 10.2.1'e kadar jailbreak aracı hazırladığını açıkladı. Coffeebreakrz ekibiyle birlikte hazırlamış. Destek almış. Gece gibi, jailbreak uygulamasını tanıtacağı bir video yayınlayacakmış.

Şu şekil;
Eki Görüntüle 256231
Eki Görüntüle 256232
Eki Görüntüle 256233
Eki Görüntüle 256234
Eki Görüntüle 256235

Yalnız, bu arkadaşa pek çok kişi güvenmediğini söylüyor. Daha önce jailbreak yaptım diyerek milleti kandırmış. Reddit topluluğu, bu arkadaştan pek haz etmiyor. Umarım doğrudur da 2 hafta içinde yayınlanır. Gerçekse, 10.3.2'ye geçen arkadaşların helvalarını bekliyorum :D
Bunu yazacağınızı biliyordum. Bu adam yalancı. CoffeeBreakerz ise dalga geçiyor bizimle. Daha önceden de Antique_Dev 9.3.5 için jailbreak çıkardım demişti ama maalesef yine yalan söylüyordu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı