[Güncellendi] iOS 10.3.1 Jailbreak çıktı mı?

Tam olarak nasıl yapılıyor, neler gerekiyor acaba? Baktım ama anlayamadım. 10.2.1'de direnen nadir kişilerdenim.:D
@Ozan dostum burada neler oluyor?:D:D

Hocam Sagion ipayı yayınladı fakat bazı sorunlardan dolayı geri kaldırdı. XCode ile yapılmasını önerdi bi wp grubu var orada çalışıyor adamlar XCode üzerinde bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak nasıl yapılıyor, neler gerekiyor acaba? Baktım ama anlayamadım. 10.2.1'de direnen nadir kişilerdenim.:D
@Ozan dostum burada neler oluyor?:D:D

Çok yakında beyaz ışığın ucunda ak sakallı dede bizi çağıracak diyorum :D Şansımız varsa yeni yıla kalmadan gelir. Eğer şanssızsak yine bekleriz ama pek zannetmiyorum. Tihmstar ile 9.3.5 phoenix jailbreaki yapan siguza isimli arkadaş tfp0 kodlarını girmeye başlamış. Üzerinde uğraşıyorlar. Bu da diğerleri gibi fake çıkmaz umarım. İlla ki gelecek, sıkıntı yok. Direnmeye devam :D Direne direne kazanacağız.

@Ozan Bir heyecan kapladı içimi sorma! Güncelleme yapmak için bir nedenimiz yok. JB 10.2.1'e artık gelmez diyenler çıldırıyorlar.:D:D
8.4.1 için de gelmeyecek diyorlardı. Aradan kaç sene geçti, adamlar el attı yaptı :) Ay sonu gelse bari. Çok somut adımlar atılıyor da, devamı gelmiyor bir türlü. Herkes hype peşinde. En son "Coffeebreakrz" isimli bir grup ortaya çıkmıştı, 1 hafta içinde jailbreak gelecek demişlerdi. 1 hafta oldu sana 2 ay :D

@Ozan Sonunda gelecek ama buna inanmayıp üst sürümlere geçenler çıldıracak. Bekledik, karşılığını da alacağız inşallah. Bu adım çok güzel oldu, en azından içimizdeki külleri alevlendirdi:D

@Kontrol O kadar zaman onlarca kez jailbreak geliyor haberleri yalan çıktı ki, o eski jailbreak sevdası kalmadı içimde. Ama gelecek olması güzel. Fazla sürmeyecek gibi. Keşke 6s plus sahibi olsaydım. Daha değerli olurdu büyük ekran büyük batarya 2 gb ram falan. Sen benim üst 10.3.3'e geçen arkadaşlarımı gör. Adam küfürler ede ede duvardan duvara atlıyor. Milletin gazına geldi, ooo Ian Beer kodları yayınlamış, jailbreak geliyor yakında. Dur son sürüme geçeyim en iyisi son sürüm jailbreaktir kıps ;) falan derken, taklaya geldi :D

Ben de o yoldaydım ama, kendimi iyi tanıyorum. O kadar uzun zaman direnip sonrasında güncelleme yapsaydım, eminim 1 haftaya kalmaz o jailbreak gelirdi. Öyle bir şans bendeki :D Biliyorsun seninle birlikte sürüm güncellemesi yapacaktık. Ipsw dosyalarını bile indirip hazır etmiştik. Ama ucundan döndük. İyi bir karar vermişiz. 10.2.1'den itibaren tüm sürümlerin shsh kayıtlarını da aldım. Kafam rahat.

Şu an bir parkta ağaçların yanında çimlere uzanmış, kararlılığıyla, sabrıyla, hayalini kurduğu şeye ulaşmanın verdiği mutlulukla gülümseyerek gökyüzüne bakıp, uçan kuşları ve bulutları seyreden bir karakterin film sahnesi var gözlerimin önünde :D Öyle güllük gülistanlık içim haha. Bu kadar yazıdan sonra, jailbreak yalan oluyormuş :D

@Ozan 10.3.x'e geçenler seri üzgün atıyorlar:D:ıslık: Ipsw dosyaları hazırdı, senden haber gelmeyince ben de güncelleyeyim dedim son dakika vazgeçtim. 6Plus var elimde ve gerçekten büyük ekran ayrı bir zevk veriyor. Çoğunlukla tüm dizileri buradan izlerim, Youtube vs. sitelerden içeriklere buradan bakarım. Bir de mobil veri iyiyse 1080P videolar inanılmaz güzel oluyor.:D JB gelince kullanacaklarım neler bilmiyorum ama kesinlikle sınırları zorlayacak kadar tweak kullanmayı planlıyorum. Bu arada JB gelene kadar roman yazabiliriz:D

iOS 10.3.1 için çıkacak mı? Ben ios 9.3.5 64 bit bekliyordum sonra bu sürüme güncellemiştim. Keşke daha önce ios 10.2 ye geçseymişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı