[Güncellendi] iOS 10.3.1 Jailbreak çıktı mı?

LockGlyphX kesinlikle kullanılması gereken bir tweak. Spin (iOS 10)'u da kurun.
Hocam ben parmak izi kullanmadığım için gerek duymuyorum lockglyphX'e. Müzik çalar için de colorflow 3 kullanıyorum. Flipcontrolcenter, noctis, cream 2, horseshoe, icleanerpro falan birçok tweak var. Benim cihazımda yeterince yer var sorun yok dedim. icleanerpro ile temizledim 10 gb yer açtı şaka gibi. Deli gibi merak ettiğim şeylerden biri de alttaki fotoğrafta tarihin, şarjın falan olduğu renkli yerin, bir tweak ile ayrı ayrı renklendirilebildiğini gördüm. Aradım taradım bulamadım. Bilen varsa yardımcı olun dostlar. 1 sene uzak kalınca ne var ne yok unutmuşuz :)

IMG_0689.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben parmak izi kullanmadığım için gerek duymuyorum lockglyphX'e. Müzik çalar için de colorflow 3 kullanıyorum. Flipcontrolcenter, noctis, cream 2, horseshoe, icleanerpro falan birçok tweak var. Benim cihazımda yeterince yer var sorun yok dedim. icleanerpro ile temizledim 10 gb yer açtı şaka gibi. Deli gibi merak ettiğim şeylerden biri de alttaki fotoğrafta tarihin, şarjın falan olduğu renkli yerin, bir tweak ile ayrı ayrı renklendirilebildiğini gördüm. Aradım taradım bulamadım. Bilen varsa yardımcı olun dostlar. 1 sene uzak kalınca ne var ne yok unutmuşuz :)
Eki Görüntüle 270982
SpringTomize 4 olmalı. Emin değilim.

Arkadaşlar, öncelikle cihazını Jailbreaklemiş kullanıcılara güle güle kullanın demek istiyorum :) Şimdi, iOS 11.1.2 (Ve önceki 11.x sürümleri) için önemli bir exploit yayınlandığını biliyoruz. Sorum şu; benim elimde iOS 10.2'den beri bütün SHSH2 bloblarım var. Eğer önümüzdeki aylarda 11.1.2 için Jailbreak gelirse iOS 11.1.2'den NonceGenerator metoduyla iOS 10.2'ye dönebilir miyim (Veya herhangi bir iOS 10 sürümüne)? Cihazım iPhone 5s bu arada. Teşekkürler.

@Kontrol tamam hocam gelirsem sana ulaşırım.
@Sterben duyduğum kadarıyla 11.1.2 veya alt sürümlerinden downgrade yaptığınızda, parmak izi sensörü çalışmıyormuş. Reddit'te konusu vardı, bir bakın. Apple kaynaklı bir durummuş ve çözümü şu an için yokmuş. Yani ben öyle hatırlıyorum, yanlış olmasın. Az önce de 11.2.1 sürümü çıktı, onun da shsh kaydını alın.

iOS 11.1.2'nin SEP yazılımı ile iOS 10.2 uyumlu değil o zaman :( Teşekkürler. Yine de daha fazla yükseltmek gibi bir düşüncem yok. 11.1.2'de bekliyorum sabırla, watchOS Beta profilini de kurdum :).
Yeni SHSH2 kayıtlarımı da aldım biraz önce :)

5S için 10.3.3 OTA olarak imzalı. v0rtexnonce ile downgrade yapabilirsiniz.
Arkadaşlar, öncelikle cihazını Jailbreaklemiş kullanıcılara güle güle kullanın demek istiyorum :) Şimdi, iOS 11.1.2 (Ve önceki 11.x sürümleri) için önemli bir exploit yayınlandığını biliyoruz. Sorum şu; benim elimde iOS 10.2'den beri bütün SHSH2 bloblarım var. Eğer önümüzdeki aylarda 11.1.2 için Jailbreak gelirse iOS 11.1.2'den NonceGenerator metoduyla iOS 10.2'ye dönebilir miyim (Veya herhangi bir iOS 10 sürümüne)? Cihazım iPhone 5s bu arada. Teşekkürler.

"v0rtex" açığının iOS 10.3.3 ve altındaki sürümler için geçerli olduğunu sanıyordum. v0rtexnonce, iOS 11.1.2'den 10.3.3'e downgrade yapmakta kullanılabilir mi? OTA veya Customer Erase Install olması önemli değil, iOS 10'a döneyim yeter.

iPhone 5s ve diğer A7 işlemcili aygıtlar için sanırım iOS 10.3.3 OTA olarak imzalanıyormuş. "async_wake" diye bir açıkla iOS 11.1.2'den 10.3.3'e downgrade yapan bazı Reddit kullanıcıları olmuş. Bu konu da onlardan biri: [Discussion] SUCCESS Downgrading my 5s to iOS 10.3.3 from 11.1.2! • r/jailbreak
Sistem sürümünü değiştirerek (7.0.3 olarak) iOS 10.3.3'e düşürülmüş sürüm. Acaba bunu yapabilmem mümkün mü? Veya bu açığı nasıl kullanmışlar, bir bilgisi olan varsa açıklarsa çok memnun olurum :)

iOS 11.1.2 kullanan kullanıcılar, Tweakbox adlı bir uygulamayla FilzaJail adlı programı indirerek yukarıda söylediğim işlemi yapabilirler. Şimdi müsait olmadığından sadece bir ekran görüntüsü atabilirim:
FE62FACD-1FC0-401F-A31C-FC2B591388BC.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı