[Güncellendi] iOS 10.3.1 Jailbreak çıktı mı?

iPhone 6 ios 10.3.1'de bekliyorum. Çıktı mı bu meret şimdi okudum da anlamadım. Valla çıldırcam artık gelsin de bitsin bu esaret. Birisi cevap verirse sevinirim çıktı mı? Çıktıysa nereden yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geliştiriciler çalışıyor Jailbreak üstünde. Hem iOS 10.3.3 ve altı için, hem de iOS 11.1.2 ve altı için yeterince exploit yayınlandı. Hatta Saurik, Cydia’yı iOS 11’e hazırlamaya uğraşıyor. Yani her iki iOS için de Jailbreak yakın (y)

Geliştiriciler çalışıyor Jailbreak üstünde. Hem iOS 10.3.3 ve altı için, hem de iOS 11.1.2 ve altı için yeterince exploit yayınlandı. Hatta Saurik, Cydia’yı iOS 11’e hazırlamaya uğraşıyor. Yani her iki iOS için de Jailbreak yakın (y)

Çok teşekkürler yoksa artık iPhone filan hep satacaktım beklemekten sıkıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az kaldı arkadaşlar yılbaşı yayınlancak gibi.

@Recep Baltaş ios 10.3.x jailbreak çıktı. Şu an sadece sourik amcanın cydia substrate i güncellemesini bekliyoruz.

"v0rtex" açığının iOS 10.3.3 ve altındaki sürümler için geçerli olduğunu sanıyordum. v0rtexnonce, iOS 11.1.2'den 10.3.3'e downgrade yapmakta kullanılabilir mi? OTA veya Customer Erase Install olması önemli değil, iOS 10'a döneyim yeter.

iPhone 5s ve diğer A7 işlemcili aygıtlar için sanırım iOS 10.3.3 OTA olarak imzalanıyormuş. "async_wake" diye bir açıkla iOS 11.1.2'den 10.3.3'e downgrade yapan bazı Reddit kullanıcıları olmuş. Bu konu da onlardan biri: [Discussion] SUCCESS Downgrading my 5s to iOS 10.3.3 from 11.1.2! • r/jailbreak
Sistem sürümünü değiştirerek (7.0.3 olarak) iOS 10.3.3'e düşürülmüş sürüm. Acaba bunu yapabilmem mümkün mü? Veya bu açığı nasıl kullanmışlar, bir bilgisi olan varsa açıklarsa çok memnun olurum :)

iOS 11.1.2 kullanan kullanıcılar, Tweakbox adlı bir uygulamayla FilzaJail adlı programı indirerek yukarıda söylediğim işlemi yapabilirler. Şimdi müsait olmadığından sadece bir ekran görüntüsü atabilirim:
Eki Görüntüle 271768

Hayır. Eğer 10.3.x sürümlerinden 11.1.2 ve alt sürümlerine geçmek istiyorsan v0rtexnonce kullanmalısın.

Fakat, 11 sürümlerinden 10 sürümlerine veya 11 sürümleri arasında downgrade/upgrade yapmak istiyorsan, NonceSet112 kullanmalısın.

Arkadaşlar şuan iOS 9.3.3'teyim, jailbreakli kullanıyorum. En yeni sürüme geçmek istiyorum. iOS 11.2 veya 11.2.1 için jailbreak var mı? Bazı sitelerde gördüm ama güvenilir mi bilemedim. Belki bilenleriniz vardır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı