[Güncellendi] Katarlı gençlere Türkiye’de sınavsız tıp eğitimi hakkı verildi

Haklısınız madem o kadar çok kontenjan var kendi vatandaşını al.
Ya da Azerbaycanlıları al.
Katar aşkı var.

Haklısınız madem o kadar çok kontenjan var kendi vatandaşını al.
Ya da Azerbaycanlıları al.
Sadece askeri olduğu için "algı yapıyorsunuz!!" diyen tayfa çıktı. Sınavsız mı sınavsız eee daha ne savunuyorsunuz. Emeği ile kontenjan kovalayanlara kolay gelsin.
Katar aşkı var.

Konuyu tekrardan açıp duracak mısınız? Sahte haber dedik kaç kere anlatacağız Allah aşkına. Kontenjan'ın fazla olduğu yok öğrenciler yer değiştirecek sadece. Erasmus gibi düşünün yani. Lütfen siyaset hakkında bir bilginiz olmadan konuşmayın. Ne kadar tuhaf tipler var cidden aklım almıyor artık. Konuya daha fazla yazmayacağım.

Azerbaycan ile zaten böyle bir anlaşma mevcut.

Anlaşma daha da genişletilsin, Araplar yerine Azerbaycanlılar daha çok gelsin.
Erasmus gibi düşünün yani.

Tamam da neden Araplar? Neden Türk devletleri ile değil de Araplar ile?
Erasmus anlarız gelişmiş modern Avrupa ülkeleri. Bu katarın ne özelliği var? Küçücük ülke bilimde, teknolojide gelişmiş değil.

Duygularımın tercümanı bir flood.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlatamadık sana. Sen ERASMUS ile gidince Avrupa'ya sınava mı giriyorsun? Öğrenci değişme programını neden kabullenemiyorsun anlamadım.

Anlatamadık sana. Sen Erasmus ile gidince Avrupa'ya sınava mı giriyorsun? Öğrenci değişme programını neden kabullenemiyorsun anlamadım.

Ben de diyorum ki neden katar ile? Neden Türk devletleri ile değil? Neden gelişmiş ülkeler ile değil?

Ben de diyorum ki neden katar ile? Neden Türk devletleri ile değil? Neden gelişmiş ülkeler ile değil?
Gelişmiş ülkelerle ERASMUS var. Azerbaycan ile de bu anlaşmamız var. Katar olması tabii ki iyi bir şey değil ama kötü bir şey değil ki?
Arap özentisi diyebiliriz herhalde. Ama dediğim gibi yapılan anlaşma kötü bir şey değil.

Gelişmiş ülkelerle Erasmus var. Azerbaycan ile de bu anlaşmamız var. Katar olması tabii ki iyi bir şey değil ama kötü bir şey değil ki?

Arap özentisi diyebiliriz herhalde. Ama dediğim gibi yapılan anlaşma kötü bir şey değil.

Peki biz Katar'a öğrenci gönderebiliyor muyuz? Diyeceğim de pek değişen olmayacak. Daha modern eğitim sunan ülkeler dururken.

Son düzenleme:
Evet o konuda haklısınız. Daha modern eğitim sunan ülkelerle anlaşma yapılabilirdi.

Ya da.
  • Azerbaycan Cumhuriyeti.
  • Özbekistan Cumhuriyeti.
  • Kazakistan Cumhuriyeti.
  • Kırgızistan Cumhuriyeti.
  • Türkmenistan Cumhuriyeti.

Geri
Yukarı