Günde kaç şınav ve mekik çekilmeli?

2jzzz

Zeptopat
Yaşım 16 boyum 178 kilom 70 civarı. Yağ oranım %20. şınav aralıksız en fazla 10 tane çekebiliyorum. İstiyorum barfiksi ise 3 barfiksi evde yapma imkanım yok. Amacım sağlıklı kalmak ve yağ oranımı düşürmek. Başlangıç için aklımda 3x10 şınav 3x20 mekik evde sizce hangisinden kaç tane ve kaç set yapmalıyım?

Sipariş mi veriyorsun tavsiye mi istiyorsun anlamadım. Madem sağlıklı kalmak istiyorsun, önemli olan hareket etmen. Yok 3 çarpı 10 mu çekeyim, yok 3 çarpı 15 mi çekeyim. Böyle spor yapıldığı nerede görülmüş. Çek çekebildiğin kadar. Hayatta bir yerlere nasıl geleceksiniz çok merak ediyorum.

Sipariş mi veriyorsun tavsiye mi istiyorsun anlamadım. Madem sağlıklı kalmak istiyorsun, önemli olan hareket etmen. Yok 3 çarpı 10 mu çekeyim, yok 3 çarpı 15 mi çekeyim. Böyle spor yapıldığı nerede görülmüş. Çek çekebildiğin kadar. Hayatta bir yerlere nasıl geleceksiniz çok merak ediyorum.
😂 Set olarak bahsediyorum çekebildigim kadarı tek seferde çekersem ise yaramaz 10 çekip 1 dakika mola sonra bir 10 daha gibi.

Geri
Yukarı