Gündelik İşler İçin Ekran Kartı Önerisi

bassholder

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ekran kartımı satıyorum ve işlemcimde herhangi bir GPU bulunmuyor. Bir ekran kartına ihtiyacım var. Internette ve bilgisayarda sorunsuz gezeyim, 1920X1080 monitörümde bir sıkıntı çıkmasın FHD video ve dizi izleyebileyim. En hesaplısına ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece internette ve bilgisayarda gezecekseniz bu işlemleri yapamayacak ekran kartı yok hocam 100-150 liraya bile ekran kartı alabilirsiniz. Bütçeniz nedir ve AMD işlemci mi kullanıyorsunuz?

FX-8300'üm var. Açıkçası Full HD bir ekran kartına da ihtiyacım yokmuş onu fark ettim. PlayStationdan izlerim.
Sadece internette ve bilgisayarda gezecekseniz bu işlemleri yapamayacak ekran kartı yok hocam 100-150 liraya bile ekran kartı alabilirsiniz. Bütçeniz nedir ve AMD işlemci mi kullanıyorsunuz?
Bütçe sınırım yok fakat 20 liraya alabileceksem 20 liraya alayım. 100-200 vermek istemiyorum pek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı