Gündelik telefon tavsiyesi

₳₦Ⱡ₳₮ıⱠ₥₳Ⱬ Ɏ₳₴̧₳₦ıⱤ...

Vaov.
iPad 7.nesil tablete sahibim.
Telefonumu daha çok seviyorum.
Tabletim hakkında diyeceğim tek şey 60Hz olmasına rağmen animasyonları 120Hz gibi akıcı ve daha yumuşak geçişlere sahip

Ama iPhone SE'nin önde olduğu nokta yok kapalı kaynak kodlu iOS hariç

Vaov.
iPad 7.nesil tablete sahibim.
Telefonumu daha çok seviyorum.
Tabletim hakkında diyeceğim tek şey 60Hz olmasına rağmen animasyonları 120Hz gibi akıcı ve daha yumuşak geçişlere sahip

Ama iPhone SE'nin önde olduğu nokta yok kapalı kaynak kodlu iOS hariç

Bana yazmayın hocam ben diğer arkadaşa latife yaptım, yaklaşık 2 ay önce iPhone SE2020 aldım kardeşime ve hala güzel bir şekilde kullanılıyor, kaçak Xiaomi'lerden sonra ilaç gibi oldu, zaten sizi desteklediğimi belirttim 2 önce ki mesajda :)

Yorumunuzu beğenmemişler ama bende size katılıyorum.
..

Merhaba gündelik kullanmak için telefon arıyorum oyun oynayan biri değilim önemli olan fotoğraf ve batarya bir de güncelleme şu anda iPhone SE 2020 kullanıyorum büyük bir telefon düşünmüyorum boyut olarak yine SE 2020 13 mini S23 gibi boyutlarda telefon arıyorum bütçe olarak 30 civarlarına çıkabilirim ama bana bu kadar para vermek mantıklı gelmiyor 20 civarı beni daha mutlu eder tavsiyleriniz nelerdir? Teşekkür ederim.

iPhone SE 2024 tahminimce birkaç aya çıkacak ve dediğiniz fiyatlarda da olabilir. Bence bekleyin.

Bana yazmayın hocam ben diğer arkadaşa latife yaptım, yaklaşık 2 ay önce iPhone SE2020 aldım kardeşime ve hala güzel bir şekilde kullanılıyor, kaçak Xiaomi'lerden sonra ilaç gibi oldu, zaten sizi desteklediğimi belirttim 2 önce ki mesajda :)

Yalnız Xiaomi nere Apple nere?
Amiral vs giriş gibi 🤣
Zaten kimse Apple iPhone alacak kişiye Xiaomi önermez her türlü pişmanlık.

Neden öyle dediniz ki?
Xiaomi'nin de üst seviye cihazları var.

Xiaomi çok da başarılı ve fiyat performans cihazlar ürettiğini düşünmüyorum.
Saçma bir fiyatlandırma politikası izliyor Redmi Note 13 fiyatlarına bakarak anlayabilirsiniz.
Ha güzel telefonları var ama istisnalar kaideyi bozmaz çok başarılı değil.
Xiaomi anavatanında bile 4-5. sırada.
Apple çakması bir marka Apple'ye özeniyorlar.
CEO'suda iPhone kullanıyor.
Hatta dediklerine de bakabilirsiniz.

Kim 4K 30FPS, orta segment işlemciye 20k verir ki?

gömmüş gibi oldum ama öyle ve alanların çoğu kaçak ve Custom ROM atıyorlar

büyük bir Apple hayranı olduğunu vs söylüyordu CEO'su ve neden iPhone kullandığı da telefonlarındaki eksiklerini görmek içinmiş

Son düzenleme:
Xiaomi çok da başarılı ve fiyat performans cihazlar ürettiğini düşünmüyorum.
Saçma bir fiyatlandırma politikası izliyor Redmi Note 13 fiyatlarına bakarak anlayabilirsiniz.
Ha güzel telefonları var ama istisnalar kaideyi bozmaz çok başarılı değil.
Xiaomi anavatanında bile 4-5. sırada.
Apple çakması bir marka Apple'ye özeniyorlar.
CEO'suda iPhone kullanıyor.
Hatta dediklerine de bakabilirsiniz.

Kim 4K 30FPS, orta segment işlemciye 20k verir ki?

gömmüş gibi oldum ama öyle ve alanların çoğu kaçak ve Custom ROM atıyorlar

büyük bir Apple hayranı olduğunu vs söylüyordu CEO'su ve neden iPhone kullandığı da telefonlarındaki eksiklerini görmek içinmiş

Hayır custom rom atmadım ve evet yurtdışı olduğunu belirttim. Yurtiçi fiyatları çok anlamsız dediğiniz gibi.

Hayır Custom ROM atmadım ve evet yurt dışı olduğunu belirttim. Yurt içi fiyatları çok anlamsız dediğiniz gibi.

Eski ucuz kullanıcı dostu fiyatlandırma politikasını izlemiyor 2 satış yaptı satışları arttı pazarda pay edindi diye kendilerini Samsung Apple gibi gördü ve hop değişim.
Bir zamanlar Huawei vardı 2019 yılında 2018 yılında çok sattı hatta 2020 yılında da çok sattı ama artık pazarda önemli bir paya sahip değil (tek Çin pazarında kendi anavatanında başarılı) ama onunda fiyatlandırma politikasının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Eski ucuz kullanıcı dostu fiyatlandırma politikasını izlemiyor 2 satış yaptı satışları arttı pazarda pay edindi diye kendilerini Samsung Apple gibi gördü ve hop değişim.
Bir zamanlar Huawei vardı 2019 yılında 2018 yılında çok sattı hatta 2020 yılında da çok sattı ama artık pazarda önemli bir paya sahip değil (tek Çin pazarında kendi anavatanında başarılı) ama onunda fiyatlandırma politikasının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ben Xiaomi'nin fiyatlandırmasını sadece ona yormuyorum evet pazarda pay edindikten sonra yeni mağazalar ile satış fiyatları arttı ancak bizim ülkemizdeki ekstra vergilerden ötürü aşırı uçtu. Yurt dışı olan orta ve üst seviye modeller yine mantıklı F/P açısından.

Geri
Yukarı