Güneş fırtınası geliyor!

Gelmesin. Gunes kardes bir kiyak cek bize.
İlginç. Rüyamda buna çok yakın bir olay yaşanıyordu. Tüm dünyaya zehirli sıcak ve garip bir şekilde elektrik akımı iniyordu ve geri sayım yapılıyordu. Herkes ölüme hazırlanıyordu garip bir histi ve tam geri sayım bittiğinde uyandım hala etkisi üzerimde.
Sen kahin misin?

İlginç. Rüyamda buna çok yakın bir olay yaşanıyordu. Tüm dünyaya zehirli sıcak ve garip bir şekilde elektrik akımı iniyordu ve geri sayım yapılıyordu. Herkes ölüme hazırlanıyordu garip bir histi ve tam geri sayım bittiğinde uyandım hala etkisi üzerimde.

not: Rüyamda herkesin bir gaz maskesi giydiğini yazmayı unutmuşum.
Benim de rüyamda güneş yakıyordu böyle derimizi. Kıyamet yaklaşmıştı. Sıra olmuştuk. Her an yanmamız, sıcaklık artıyordu. Dünya ölüyor biz okuldaydık. Dünya yaşanacak bir yer değil.😓

Geliyor, gelmekte olan!!
Eski zamanlarda da güneş fırtanası oldu, ancak insanların o zamanlar elektrik ile işi olmadığı için zararını görmediler.
Düşünsenize tüm elektronik aletler ve alt yapı cortluyor. 100 yıl önceye dönüş...

Benim de rüyamda güneş yakıyordu böyle derimizi. Kıyamet yaklaşmıştı. Sıra olmuştuk. Her an yanmamız, sıcaklık artıyordu. Dünya ölüyor biz okuldaydık. Dünya yaşanacak bir yer değil.😓

Benzer rüyalar görmüşüz, tek fark bizim ölme nedenimiz elektrikle alakalıydı ve gaz maskesi takıyorduk. Bu tarz rüyaların etkisi çok uzun sürüyor bir de.

Eğer öyle bir şey olacaksa 2 Temmuz'da olsun. Doğum günüm ve ölüm günüm aynı olabilir. :D

Evet, tahmini olarak 2025 Temmuz ayında bir güneş fırtınası geliyor. Hem de mega güneş fırtınası; yani tarihe geçmiş olan en büyük güneş fırtınasından 10 kat- 100 kat daha güçlü bir fırtına. Yaşanacak olayların arasında internet kıyameti bile yer alıyor. Detaylı bilgi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne düşünüyorsunuz?

Bir yasatmadiniz be ölek de kurtulak arkadaş bune ya işkence mi?

Evet, tahmini olarak 2025 Temmuz ayında bir güneş fırtınası geliyor. Hem de mega güneş fırtınası; yani tarihe geçmiş olan en büyük güneş fırtınasından 10 kat- 100 kat daha güçlü bir fırtına. Yaşanacak olayların arasında internet kıyameti bile yer alıyor. Detaylı bilgi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne düşünüyorsunuz?

Arkadaş ölekte bitsin artık bu ne ya bir yandan virüs bir yandan güneş fırtınası nedir ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı