Güneş patlaması öncesi neler yapılmalı?

Karanlıklar

Hectopat
Daha fazla  
Evet bayağıdır beklenen jeolojik fırtına yarın gelmesi bekleniyor. Bu fırtına teknolojiyi etkileneceğini herkes biliyor. Ben de bu konuyu fırtına sonrası yaşayacağız olumsuzlukları yazın diye konuyu açtım... İyi fırtınalar.

He unutmadan güneş fırtınası öncesi cildinize güneş kreminizi sıkmayı unutmayın 😎

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bayağıdır beklenen jeolojik fırtına yarın gelmesi bekleniyor. Bu fırtına teknolojiyi etkileneceğini herkes biliyor. Ben de bu konuyu fırtına sonrası yaşayacağız olumsuzlukları yazın diye konuyu açtım... İyi fırtınalar.

He unutmadan güneş fırtınası öncesi cildinize güneş kreminizi sıkmayı unutmayın 😎

Yanlışım varsa düzeltin 19. yüzyıldaki kadar büyük olmayacak diye biliyorum. Durum bu ise Ekvatora kısmen yakın Türkiye'nin pek de endişelenmesine gerek yok. Finlandiyalılar düşünsün, tüm gün yeni gay isimleri düşünmekten başka yaptıkları yok zaten.

Kişisel olarak yapabileceğin bir şey yok. Cihazları kapalı tutsan bile jeomanyetik fırtına yüzünden devrelerden yine de akım geçecektir fakat eski dönemlerde olduğu gibi tehlikeli olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı