Güney Kore'de ön lisans okunur mu?

Açıkçası, sizin ön lisans programı araştırma maceranızı uzun süredir takip ediyorum. Bugün de bir mesajınızı okudum, sanırım Kore'ye gitme şansınız var ve bunu değerlendirmek istiyorsunuz. Eğer Kore'de yaşama ve orda oturma izni alma şansınız olursa, ön lisans programı okumadan da bir şekilde yaşayabilirsiniz. İlla ki okumak zorunda değilsiniz bence. Hangi ön lisans programını okuyacağınız da önemli ve bu programın Kore'de geçerliliği, imkanları bunları da Kore'li olduğunu bahsettiğiniz komşunuzdan öğrenebilirsiniz bana kalırsa.

Tek seçenek olarak Güney Kore mi var hocam? Hangi bölüm için ön lisans yapacaksınız?

Bilgi güvenliği bölümü okuyacağım hocam Kore'de.

Açıkçası, sizin ön lisans programı araştırma maceranızı uzun süredir takip ediyorum. Bugün de bir mesajınızı okudum, sanırım Kore'ye gitme şansınız var ve bunu değerlendirmek istiyorsunuz. Eğer Kore'de yaşama ve orada oturma izni alma şansınız olursa, ön lisans programı okumadan da bir şekilde yaşayabilirsiniz. İllaki okumak zorunda değilsiniz bence. Hangi ön lisans programını okuyacağınız da önemli ve bu programın Kore'de geçerliliği, imkanları bunları da Kore'li olduğunu bahsettiğiniz komşunuzdan öğrenebilirsiniz bana kalırsa.

Hocam güney Kore'de üniversite okusanda okumasanda küçük şirketler diplomana değil yaptığın işe bakıyorlarmış öyle söyledi komşum.

Ama hocam bazı üniversitelerde lisansa tamamlama şansım var Kore'de.

@SiracE

@Soraka Kajmer

@joshamwerk

Hocam güney Kore'de üniversite okusanda okumasanda küçük şirketler diplomana değil yaptığın işe bakıyorlarmış öyle söyledi komşum.
Bu konular hakkında pek bilgi sahibi değilim. Kendinizi kanıtlarsanız yolunuzu bulursunuz. Komşunuz ile Kore kaynaklarından küçük çaplı bir araştırma yapabilirsiniz bence. Kore'de lisans programına tamamlama şansınız varsa, düşünülebilir. Kore hakkında çok bilgi sahibi değilim, oradaki üniversiteleri de hiç bilmiyorum.

Bilgi güvenliği bölümü okuyacağım hocam Kore'de.

Ama hocam bazı üniversitelerde lisansa tamamlama şansım var Kore'de.

@SiracE

@Soraka Kajmer

@joshamwerk
Dostum, gitmek için şartlar ve ücretler nedir? Ücretli mi üniversiteler?

Yeni konular

Geri
Yukarı