Günlük 3 cips yemek kilo aldırır mı?

Geceleri kiloyla patates götüren adam günde 3 paket cips yemeye de başlamış. Kaç kiloydunuz acaba?

Hocam kahvaltıda 1 ekmek yemeyen var mı ki? 2 dilim yiyenler nasıl doyuyor anlamadım gitti.
Büyük bir çoğunluğun bir bütün ekmek bitirmediğine eminim. Ben kahvaltıda çok yiyemiyorum. 5 yumurta ve bir miktar peynir yiyorum, yanına çoğunlukla domates vs. doğrayıp bazen de simit/açma ekliyorum. Sırf 5 yumurta ve 50 gram peynirin yettiği oluyor. Bulk yaptığım için yüksek kalori almak adına da 1.100 kalori civarı bir shake yapıp diğer öğünleri yükseltiyorum. 3500 kalori alıyorum, buna rağmen kahvaltıda o kadar yememe gerek kalmıyor. Sizinki abartı ve alışkanlığın birleşimi gibi.

Arkadaşlar çikolata vb atıştırma yemektense cipsler daha iyi değil mi? Yağı ve şekeri az diye biliyorum. Tabii her şeyin fazlası zarardır.

3 cips çok fazla. Haftada 2 bence idealdir.

Ben bu dediklerinizin 3 katını rahat içebilirim gibi geliyor. Su içer gibi dikerim kafaya yarısını zaten . Muz yerine meyve koymasam olmuyor mu? Sevmiyorum da.

Zararlı hocam yemeyin o kadar. Haftada 2 paketin üstüne çıkmak pek sağlıklı değil. Bende direkt kilo yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…