Günlük ekipman temizliği nasıl yapılmalı?

şişkopat

Decapat
Arkadaşlar herkese merhaba, mouse Zowie klavye G213, ellerim ve genel olarak vücudum biraz terliyor, eski mousum olan G402'de elim terledikçe mousu daha iyi kavrıyordum ama Zowie buna bir çözüm bulamamış. Şimdi sizden tavsiye almak istiyorum bunların günlük temizliği nasıl yapılmalı? Önereceğiniz temizlik malzemeleri varsa alırım cidden parası önemli değil, çok zengin işide olmasın ama alkollü ıslak mendil olur falan öyle şeylerin kalitelisini alabilirim. Tavsiyelerinize açığım. Bir de ekipmanlar günsonu ya da 2 günde bir yağlı bir yüzeye sahip oluyor hafiften bunuda ekleyeyim. Herkese teşekkür ederim :)

Ben genelde iğne kullanırım. Böyle ince aralıklardaki pislikleri temizlemeyi sevdiğim için üşenmem. Siz şöyle de yapabilirsiniz; iğneye veya kürdana -kürdan daha sabitleyici olur- ıslak mendili sarın bastıra bastıra silersiniz. Islak mendili el ile kullanırken her yeri temizleyemeyebilirsiniz.

Ben genelde iğne kullanırım. Böyle ince aralıklardaki pislikleri temizlemeyi sevdiğim için üşenmem. Siz şöyle de yapabilirsiniz; iğneye veya kürdana -kürdan daha sabitleyici olur- ıslak mendili sarın bastıra bastıra silersiniz. Islak mendili el ile kullanırken her yeri temizleyemeyebilirsiniz.
Islak mendil ve kürdan. Mendilin girmediği yerlerde birikim olunca kürdanla onları çıkart, haricinde günlük silersen bir şey kalmaz.
Marketten alacağın standart ıslak mendil işini görür.
Yav arkadaşlar valla bir ara bir ıslak mendil kullanıyordum gerçekten onla silince 2-3 saat terlesem bile rahatsız olmadan kullanıyordum, markasını unuttum da bebek mendiliydi, bebeklerin altını temizlemek için, şimdi a101den aldığımda hakmardan aldığımda öyle güzel temizlemiyor, Yüzeyinde böyle minik minik altıgen kabartmalar vardı

Yeni konular

Geri
Yukarı