Klavye Mouse Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Arkadaşlar kardeşim ellerini sık sık temizlemez bu yüzden ne kadar diretsemde bir türlü klavye mouse temiz tutmasını başaramadım. Yeni klavye mouse daha 1-2 hafta geçmeden yağlanmaya başladı. FPS oyunlarında yağlı bir mouse ve klavye eminim kimse kullanmak istemez.

Bu yağı en kolay nasıl temizleyebiliriz? Daha önce ıslak mendil veya nemli bez işe yaramadı maalesef. Ekipmanlara zarar vermiyecek yağı arındarıcak temizlik için önerileriniz var mı?

Hocam üstte yeterli cevap verilmiş ama ben bir şey ekleyeyim. Kardeşinize mutlaka el yıkama özelliğini kazandırın. Hele ki pandemi döneminde çok dikkat etmesini söyleyin. Oyun oynamadan önce 20 saniye el yıkamak zor olmamalı.

Hocam üstte yeterli cevap verilmiş ama ben bir şey ekleyeyim. Kardeşinize mutlaka el yıkama özelliğini kazandırın. Hele ki pandemi döneminde çok dikkat etmesini söyleyin. Oyun oynamadan önce 20 saniye el yıkamak zor olmamalı.
Gelde anlat. Askerliğini bitirmiş yetişkin bir insan ancak bu konuda değişmiyor mlsf. Hatta ayağını elini kaşıyıp tekrar mouse klavye dokunuyor bu konuda az daha evde kavga çıkacaktı. Ailem'e durumu anlatıyorum bana takıntılısın diyorlar üzerine gitme diyorlar:)
Peçeteye çok az kolonya damlatın. Öyle silin. Bunları bilgisayara bağlı olmadan yapın.
Kolanya çok denedim ancak yağı arındırmıyor mlsf.

Yeni konular

Geri
Yukarı