PC ve ekipman temizliği nasıl yapılmalı?

Ekran kartı temizlerken cif kullanmayan var mı? (!)

Tabii canım böyle alacan cifi parmağınla öyle sünger falan neymiş VRAM'lerin üstünü altını yanını falan hep çitileyecen su tutup asacan kurutmaya ekran kartı bu nazik davranmaya gelmez (!)

Tabii canım böyle alacan cifi parmağınla öyle sünger falan neymiş VRAM'lerin üstünü altını yanını falan hep çitileyecen su tutup asacan kurutmaya ekran kartı bu nazik davranmaya gelmez (!)
Konu sahibi arkadaş da işlemciyi temizlerken dikkat etmesi lazım.Bu işlemci şakaya gelmez.Çekirdekleri tek tek çıkartıp bol su ile yıkamasi lazım ardından çamaşır suyu ile önbelleği yıkaması gerek bence.Sonra Sisteme montajlamadan önce bir güzel kola dökülmesi gerek oksitlenmeye karşı (!)

Bütün parçaları sök kasayı oto yıkama da Temizlettir.(!)
sordum da kabul etmediler

Oldu bir de cila sürsünler kasaya ışıl ışıl parlar artık.

Hocam ıslak mendil ile temizliğini yapıyorum ben kasamın bütün parçaları söktükten sonra elinizin ulaştığı tüm kısımları silin kuruduktan sonra geri takın kablolama vs yapın tertemiz kullanırsınız ön panel mesh ise ya da toz filtresi tarzı bir şeyler varsa yıkayın filtrelerinizi kurutup takın geri.

Kulaklık pedleri çıkıyor diye biliyorum çıkan bir kulaklığınız varsa makinede yıkanabiliyordur büyük ihtimal yıkamaya çalışabilirsiniz klavye için mekanik klavye değilse(olsa ne olur bilmiyorum kullanmadım mekanik klavye) tuşları sökün altta kalan plastiği elektrik süpürgesine tutun tuşları yıkamayı deneyebilirsiniz çeşitli kimyasallar vs ile mouseler genelde açılmıyor en fazla dışını silersiniz mendille falan.
kulaklık padimi çeşmede yıkadım padlar aşında ne yapmam gerek pad da de bulunmuyor internette

Sordum da kabul etmediler.

Kulaklık padimi çeşmede yıkadım padlar aşında ne yapmam gerek pad da de bulunmuyor internette.

Hocam yaşadığınız duruma üzüldüm son durumunuz nedir?

Ben yıkanabiliri kumaş olan padler için söylemiştim kulaklık modelinizi bilmediğimden deri olanlar yıkanmaz keşke yıkamadan gerekli araştırmaları yapsaydınız.

Hocam yaşadığınız duruma üzüldüm son durumunuz nedir?

Ben yıkanabiliri kumaş olan padler için söylemiştim kulaklık modelinizi bilmediğimden deri olanlar yıkanmaz keşke yıkamadan gerekli araştırmaları yapsaydınız.
kulaklığı kulağıma takınca deri parçaları kulağıma yapışıyor şikayet var dan gamepower a şikayet talebi oluşturdum en kısa sürede ilgileneceğiz dediler ilgilenmediler 5 dolar ödeyip adresime pad gönderebilirlermiş

Kulaklığı kulağıma takınca deri parçaları kulağıma yapışıyor şikayet vardan Gamepower'a şikayet talebi oluşturdum en kısa sürede ilgileneceğiz dediler ilgilenmediler 5 dolar ödeyip adresime pad gönderebilirlermiş.

Anladım hocam tekrar dediğim üzere üzgünüm sizin adınıza 5 dolar ufak bir miktar ama dolar kuruyla 100 TL oluyor.

Keşke Gamepower ücretsiz gönderim yapsaymış bazı kulaklık firmaları gibi.

Ayrıca olarak sizin için yapabileceğim bir şey var mı?

Anladım hocam tekrar dediğim üzere üzgünüm sizin adınıza 5 dolar ufak bir miktar ama dolar kuruyla 100 TL oluyor.

Keşke Gamepower ücretsiz gönderim yapsaymış bazı kulaklık firmaları gibi.

Ayrıca olarak sizin için yapabileceğim bir şey var mı?
yok sağolun yeni pad temin edip takmayı düşünüyorum

Geri
Yukarı