Günlük kullanım için 4000 TL'ye telefon önerisi

Hocam denemedim.
Bir de lütfen bana "kasma" yı açıklar mısınız 🙃
Denemediğin, emin olmadığın bir konu hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun? Arkadaş hiçbir şekilde kasma olmasın demiş. Instagram'da hikaye yüklerken kasmayan tek telefon, Apple'ın Iphone serisi. Samsung'un son telefonu kasmıyor diyorlardı ama o da kasıyor. :D

Denemediğin, emin olmadığın bir konu hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun? Arkadaş hiçbir şekilde kasma olmasın demiş. Instagram'da hikaye yüklerken kasmayan tek telefon, Apple'ın iPhone serisi. Samsung'un son telefonu kasmıyor diyorlardı ama o da kasıyor. :D

Hocam siz Instagram'da hikaye atarken kasmayan tek telefon serisi mi dediniz?
Bakıyoruz.

Evet. Sosyal medyada -özellikle Instagram- kasmayan tek telefon serisi iPhone.

Evet gerçekten ilk mesajınızda böyle belirtmişsiniz (!)

Denemediğin, emin olmadığın bir konu hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun? Arkadaş hiçbir şekilde kasma olmasın demiş. Instagram'da hikaye yüklerken kasmayan tek telefon, Apple'ın iPhone serisi. Samsung'un son telefonu kasmıyor diyorlardı ama o da kasıyor. :D

Arkadaş ne yapsın Instagram'da daha hızlı fotoğraf yüklemek için bütçesinin 2 katı parayımı versin?

Arkadaşlar tartışmak yerine fikirlerinizi beyan etseniz daya faydalı olacaktır. Sonuçta kusursuz cihaz yok. Öncelikler bence daha önemli insanları mutlu edecektir. Benim için NFC özelliği(akbil dolumu için lazım oluyor arada sırada), uygulamalarda kasmaması (oyun değil örneğin dolap uygulaması). Bazende fotoğraf çekiyorum. Profesyonel makinalarım var ama pratik, arkadaş ortamında grup fotoğrafları çekmek için mağdur etmesin istiyorum. Birde ortama girdiğimizde telefon ben buradayım desin. Ucuz dursun istemiyorum. Geniş açı xiaomi note proda biraz dar gibi. Ama renkleri doğal veriyor. Samsung A52 de çok doygunluk ve keskinlik veriyor. Video çekmiyorum neredeyse hiç. Bunca yıldır yer sıkıntısı çektim 128gb depolamaya geçmek istiyorum. 6 gb ram yeter mi bilemedim 8gb mı almalıyım?

Arkadaşlar tartışmak yerine fikirlerinizi beyan etseniz daya faydalı olacaktır. Sonuçta kusursuz cihaz yok. Öncelikler bence daha önemli insanları mutlu edecektir. Benim için NFC özelliği(akbil dolumu için lazım oluyor arada sırada), uygulamalarda kasmaması (oyun değil örneğin dolap uygulaması). Bazen de fotoğraf çekiyorum. Profesyonel makinelarım var ama pratik, arkadaş ortamında grup fotoğrafları çekmek için mağdur etmesin istiyorum. Bir de ortama girdiğimizde telefon ben buradayım desin. Ucuz dursun istemiyorum. Geniş açı Xiaomi Note Pro'da biraz dar gibi. Ama renkleri doğal veriyor. Samsung A52 de çok doygunluk ve keskinlik veriyor. Video çekmiyorum neredeyse hiç. Bunca yıldır yer sıkıntısı çektim 128 GB depolamaya geçmek istiyorum. 6 GB RAM yeter mi bilemedim 8 GB mı almalıyım?

Hocam uzun yıllar kullanacaksanız 8 GB RAM olani alın. Kılıfla kullanacaksanız kesin olarak A52 alın.

Arkadaşlar tartışmak yerine fikirlerinizi beyan etseniz daya faydalı olacaktır. Sonuçta kusursuz cihaz yok. Öncelikler bence daha önemli insanları mutlu edecektir. Benim için NFC özelliği(akbil dolumu için lazım oluyor arada sırada), uygulamalarda kasmaması (oyun değil örneğin dolap uygulaması). Bazen de fotoğraf çekiyorum. Profesyonel makinelarım var ama pratik, arkadaş ortamında grup fotoğrafları çekmek için mağdur etmesin istiyorum. Bir de ortama girdiğimizde telefon ben buradayım desin. Ucuz dursun istemiyorum. Geniş açı Xiaomi Note Pro'da biraz dar gibi. Ama renkleri doğal veriyor. Samsung A52 de çok doygunluk ve keskinlik veriyor. Video çekmiyorum neredeyse hiç. Bunca yıldır yer sıkıntısı çektim 128 GB depolamaya geçmek istiyorum. 6 GB RAM yeter mi bilemedim 8 GB mı almalıyım?

Bana kalırsa Poco X3 Pro (256 GB / 8 GB) bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon bunu bir tek ben demiyorum severek takip ettiğim teknoloji editörü Kerem Enginar'da diyor.

Son düzenleme:
Bana kalırsa Poco X3 Pro (256 GB / 8 GB) bu fiyat bandında alınablecek en iyi telefon bunu bir tek demiyorum severek takip ettiğim teknoloji editörü kerem Enginar'da diyor.

Hocam ekranı IPS LCD, kamerası aynı fiyattaki rakiplerine göre kötü, uzun süre güncelleme almayacak ve yazılımı kötü.

Bence konu sahibi için çok kötü bir seçenek olur X3 Pro.

Bana kalırsa Poco X3 Pro (256 GB / 8 GB) bu fiyat bandında alınablecek en iyi telefon bunu bir tek demiyorum severek takip ettiğim teknoloji editörü kerem Enginar'da diyor.
Kamerası kötü diyenler var. Örneğin işlemci çok hızlı şarjı çabuk biter diyenlerde var. Isınma olur diyenlerde var. Birde şuan ki telefonum 220 gr ağır telefondan bıktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı