Günlük kullanımda Kaspersky kurulmalı mı?

Rustyn

Hectopat
Bilgisayara Steam gibi platformlar haricinde herhangi bir yerden korsan oyun indirmiyorum. İnternette YouTube, Online ders haricinde çok fazla takılmıyorum. Genel olarak sadece arkadaşlarımla oyun oynuyorum, Netflix'te film falan izliyorum. Sizce gerek var mı yoksa Windows Defender yeterli midir?

İşletim sistemim Windows 10 Pro.

Bilgisayara Steam gibi platformlar haricinde herhangi bir yerden korsan oyun indirmiyorum. İnternette YouTube, Online ders haricinde çok fazla takılmıyorum. Genel olarak sadece arkadaşlarımla oyun oynuyorum, Netflix'de film falan izliyorum. Sizce gerek var mı yoksa Windows Defender yeterli midir?

Bende antivirüs programı yok Windows Defender kullanıyorum tehlikeli sitelere girmiyorum. Bence benim gibi isen kurma.

Bilgisayara Steam gibi platformlar haricinde herhangi bir yerden korsan oyun indirmiyorum. İnternette YouTube, Online ders haricinde çok fazla takılmıyorum. Genel olarak sadece arkadaşlarımla oyun oynuyorum, Netflix'te film falan izliyorum. Sizce gerek var mı yoksa Windows Defender yeterli midir?

Ne yaptığını biliyorsan gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı