Günümüzde iPhone 5S Alınır mı?

Küçük ekran ve pek çok konuda 5s benim de ilgimi çekmişti. 5s eski olduğu için bütçeyi artırıp SE aldım. Evet arada ciddi fiyat farkı var ama 6s kadar güncel bir model almış oldum. Senelerce kafama takacağım birşey olmayacak.

Merhabalar arkadaşlar eski telefonum S3 mini'nin anakartı çöp olduğu için yeni bir telefon alacağım. Neredeyse 1500 TL bütçedeki bütün cihazlara baktım aklımda Sony Xa ve Asus Zenfone 3 Laser modelleri vardı, bir de İphone 5s. Asus modeli çok büyük geliyor ben açıkcası küçük ekran seviyorum o yüzden 5S alacağım ama fiyatı hem biraz daha pahalı (diğerlerine göre) hem de 2013 yılında çıkmış bir telefon. Arada müzik dinlerim bir de günde en fazla 30dk oyun oynarım, sosyal medya kullanırım sizce alayım mı İphone 5s?
temiz 2.el alacaksan mantıklı bence kronik sorunları vs yok en azından ama sıfır alacaksan iphone SE öneririm

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı