iPhone 5s alınır mı?

furkanberk06

Kilopat
Arkadaşlar ben uzun bir süredir iPhone 5s almayı düşünüyorum fakat fiyatlar çok uçuk. Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz? Nedir, ne değildir? O fiyata değer mi?
Elimde şuan Galaxy Grand Prime var fakat çok kasıyor. iPhone'a geçmeli miyim?

Almayın hocam. Hele ufak ekran sevmiyorsanız almayın. Eğer bütçeniz kısıtlıysa asus ve lg ye yönelin. Hele ki G4 1500 civarına gerilemişken 5s ve ayrıca se almak saçma olur. Aslına bakarsanız bu fiyatlarla iphone alınmaz.

2. el varsa temiz alabilirsiniz ya da kampanya olanlar 1200-1500 TL arası yine alabilirsiniz. Ama 1500 TL buldunuz burada bence 500 TL daha bırakıp SE serisi almanız daha iyi olur. Bütçe bilginizi de yazsaydınız daha iyi bilgi verirdim belki. Ama şunu da söylemek isterim ki, Apple yakın da IOS 10 ile birlikte 5 ve 5S öldürmeye başlayacak. 5 kesinde 5S halen 2-3 yıl ayak da kalacağına inanıyorum ama ne kadar sürer orası da bilinmez.

Yazın kendi paramla almayı düşünüyorum fakat 5'i öldürecekler dediğiniz için bir iki saniye durakladım. Sizce ne almalıyım 5s'mi yoksa SE'mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı