iPhone 5S Alınır Mı?

Merhaba; İphone 5s kullanıyorum. Sana diyeceğim bu kadar para vereceksen özellik kullanan biri olmandır. Mesela ben telefonu mause olarak, Pc kontol etmek ve bunları hızlıca yapmak için kullanıyorum. Ayrıca mağzasında her türlü program var. Piyasada 4 çekirdek android var bunlar nasıl diyim. Çakma core dualler gibi aslında 2 çekirdek gibi ama bir iphone etmezler. Burada düşünmen gereken sana lazım olan ne ?

Ekranı bana çok küçük geliyor iPhone 6'nın phablet olacağı söylenmişti ama sızdırılan fotoğraflarla alakasının bile olmadığı görülüyor. Eğer alacaksan 5'' ekranlı almanı öneririm iPhone 4'' ten kurtulmadığı sürede iPhone alacağımı düşünmüyorum. Elimdeki HTC Desire 2009 model telefon 2.2.2 Androidi 512 MB Ram'ı var iPod Touch 4.Nesil'den bariz bir farkla ekranı büyük. Sana önerim Samsung yada Sony'lere yönel.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı