iPhone 5S Alınır Mı?

Telefon acayip şekilde çok hızlı. Telefonu ben beğendim, ilk deneyim için güzel büyük yani. iPhone alırsam 6 alırım 5s bundan iyi olamaz bence ve bu arada bende kulaklık vardı bazı videolarda kulaklık çıkmıyor diyorlar. Çıkmamasının nedeni tanıtım ürünlerinde çıkmıyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 5s ve Xperia Z1 kullanıcı olarak yorumum IOS kalitesini tercih etmeni öneririm. Burada bizim anlattıklarımızın çok etkileyici olduğunu sanmıyorum. Dene ve kaliteye kendin şahit ol.

5S kullanıcısıyım, bir kere yavaşladığını, oyunlarda kastığını görmedim. iPhone Bugatti Veyron , diğerleri Audi R8, aralarında bu kadar fark var. Bazen güç bedende değil, ruhtadır. iOS seni üzmez emin ol. Hem her ay güncelleme geliyor bunu da göz önünde bulundur. Ayrıca iOS sadece Apple cihazlarına özel. Android sokak kadını gibi, gelen geçen her telefon kullanıyor. iPhone ayrıcalıktır.

Bence İphone almak pek mantıklı değil.

Dosya Ekleri

• 825034477737.jpg
    825034477737.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 241
Son düzenleyen: Moderatör:
Neden? Diğer telefonların dört çekirdek 3 gb ram ile yaptığını çift çekirdek 1 gb ram ile yaptığı için mi?

kardeşim tartışmanın gereği yok şimdi iphone nun 2k ekranı mı var ya da 4k çekim mi ? vb ... s5 z2 g3 gibi amiral gemisi telefonlar iphone 5s ten çok daha üstün özelliklerinin olduğunu herkes görebilir ayrıca s5 z2 g3 iphone 5s in rakibi değil iphone 6 nın rakibidir (y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı