Günümüzdeki kızlar neden çok egolu ve şımarık

Gerçekten anlamıyorum. Ben özel okuldayım ve sınıftaki çoğu kız züppe. Parası ile hava atan mı dersin, senin tipin ile dalga geçen mi dersin, kendini övüp bitiremeyen mi dersin. Bu insanlar neden böyle oldu? Bir insanın fiziksel özellikleri ile dalga geçmek ne zaman komik oldu anlamadım. Sizin de okulunda böyle züppe kızlar var mı?

Bizim sınıfta da şımarıklar var ama sizinki kadar ileri seviye değil ( Sebepsiz yere atılan çığlıklar, orayı burayı tekmelemeler, saçma replikleri tekrarlayıp durmalar vs.). Ben bu kadarına bile zor dayanıyorum siz iyi sabırlıymışsınız. Bizim okul özel olmadığından en azından züppeler yok.

Olduğundan fazla değer verdiğiniz için egoist ve kendini beğenmiş olan Bazı kızlar ne yazık ki mevcut hakettiği kadar, değer verin fazlası zarar..

Bizim sınıfta da şımarıklar var ama sizinki kadar ileri seviye değil ( Sebepsiz yere atılan çığlıklar, orayı burayı tekmelemeler, saçma replikleri tekrarlayıp durmalar vs.). Ben bu kadarına bile zor dayanıyorum siz iyi sabırlıymışsınız. Bizim okul özel olmadığından en azından züppeler yok.
Aynı. Sınıfa girdiğim anda başım ağrıyor.

Gerçekten anlamıyorum. Ben özel okuldayım ve sınıftaki çoğu kız züppe. Parası ile hava atan mı dersin, senin tipin ile dalga geçen mi dersin, kendini övüp bitiremeyen mi dersin. Bu insanlar neden böyle oldu? Bir insanın fiziksel özellikleri ile dalga geçmek ne zaman komik oldu anlamadım. Sizin de okulunda böyle züppe kızlar var mı?
Lise mi?

Cinsel açlığın Afrika'sı olan Türkiye'de bu durum çok normal. Cinsel doyuma ulaşamayan bireyler gördükleri her dişiye Kraliçe muamelesi yaptığı için, dişilerin özgüveni ve egosu arşa tırmanıyor. Bunu arz talep meselesi olarak düşün. Bir şeye çok fazla talep varsa o şey değerlidir. Ayrıca farklı bir iki sebep daha var bence, bunlardan birincisi kişisel bakım. Yani kaç tane erkek kişisel bakımına dikkat ediyor ki kendine partner seçsin. Tabi ki dikkat edenler var ama istisnalar kaideyi bozmuyor. Bu ülkenin erkeklerine deodorant sıkmayı ve diş fırçalamayı öğretemedik daha. Hal böyle olunca kızların erkekleri seçmesi çok doğal bir hal alıyor. Bu durumun tersine dönmesi bile seçme tarafını değiştirmede büyük etken oluşturuyor.

Geri
Yukarı