Günümüzdeki kızlar neden çok egolu ve şımarık

Anladığım kadarıyla 6.sınıfsınız. Sınıfınızdaki kişiler hem olgun olmadıklarından hemde iyi aile terbiyesi görmediklerinden dolayı böyle davranıyor olabilir. Genelleme yapmak yanlış olur.

Kız durduk yere konuyu boyuma bağlıyor her şeyde. Bilimden uzak ve hayatı tiktoka adamış 12 yaşında ben bisexuelim diye dolanan kızlar var sınıfımda.
Anladığım kadarıyla 6.sınıfsınız. Sınıfınızdaki kişiler hem olgun olmadıklarından hemde iyi aile terbiyesi görmediklerinden dolayı böyle davranıyor olabilir. Genelleme yapmak yanlış olur.
Çoğu dedim. Bu arada cevabınız için teşekkürler.

Talep arz meselesi. Günümüz aç erkekleri 1 kıza 100 erkek şeklinde koltukları için normal olarak egoları tavan yapıyor.

Kız durduk yere konuyu boyuma bağlıyor her şeyde. Bilimden uzak ve hayatı tiktoka adamış 12 yaşında ben bisexuelim diye dolanan kızlar var sınıfımda.
Hocam sizde geri durmayın. Yoksa bunlar çok şımarır. Hatta sınıfta wp grubu falan varsa bu konuyu ona at. Herkes haddini bilecek.

Sizin sınıf aşmış hocam:D Şu an kendi sınıfımın değerini anladım. Meğer bizden beterler varmış. 12 yaşında bisexsuelim diye dolanmak nedir? Tamam dikkat çekmek için saçma şeyler yapılır da bu bayağı aşırıya kaçmış. Hem sizin boyunuzdan ona ne ki? Allah sabır versin ne deyim.

Sizin sınıf aşmış hocam:D şu an kendi sınıfımın değerini anladım. Meğer bizden beterler varmış. 12 yaşında bisexsuelim diye dolanmak nedir? Tamam dikkat çekmek için saçma şeyler yapılır da bu bayağı aşırıya kaçmış. Hem sizin boyunuzdan ona ne ki? Allah sabır versin ne deyim.

Bilimden uzak diye ona dedim. Herhalde kızların erkeklerden erken ergenliğe girip kısa süreli boy patlaması yaşayıp, erkeklerin 14 15 yaşlarında boylarının uzayıp uzun vadede 1.70 1.90 arası boylara çıkabileceklerinden haberleri yok.
Ayrıca bir insanın cinsel kimliği 18 yaşından sonra ortaya çıkar. Bunu 12 yaşında bir birey olarak söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı