Gününüz nasıl geçiyor?

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 5B
Konu sahibi olarak ben de belirteyim ne yaptığımı:

Sabah 08:30'da kalkıp yüzümü yıkıyorum ve bisikletimi alıp sahilde saat 11:00-12:00'ye kadar sürüyorum. Eve gelince yemek yiyip akşam 17:00'e kadar ders çalışıp akşam yemeği falan diyince saat 19:00 19:30 civarı oluyor. Saat 20:00'den 00:00'a kadar dijital ortamda resim çizip oyun falan atıyorum. Saat 00:00 olunca da direkt yatış. Üniversitem 4 yıllık Halkla ilişkiler ve Reklamcılık olup ev ortamında çalıştığım için daha keyifli oluyor.

Tabii bu aralar iddaa'ya da sardım. 4-5 gün önce 20 liraya kupon oynayıp 8300 TL kazandım basit bir şekilde. Bu akşam da 50 lira basıp 4000 TL alacaz bakalım Juventus yatırmazsa eğer. 😀

Yarın teslim etmem gereken staj defterinin bugün son gün olduğunu unuttuğum için ağlamaktayım. Şimdi 12'de yatsam 6 saatte nasıl bitiririm planı yapıyorum. Muhtemelen gece 3'lere kadar uğraşırım. 🥲🥲🥲bugünün işini 4 ay sonrasına bırakmayın.

Ama konuda napıyorsun diye sormamışsınız. :( günüm ağlayarak geçiyor nokta.

Geçmiş olsun hocam. Ben bir hafta kala çok telaş ediyordum sizde ki adrenalini tahmin edemiyorum şu anda.

Sabah 8 kalkış. Kalktığım zaman kahvaltı genelde hazır oluyor. Kahvaltı sonrası ders. Günün akışına göre 2 saat çarşı işlemleri. Akşam 5'e kadar ders. Akşam 6:30-7 gibi akşam yemeği 20:00 ders/web geliştirme uygulama yapma. 00:30 yatış. AÖF okuyorum.

6:20'de kalkıyorum 7'de ders başlıyor 13:05'te çıkıyorum 15:30'da dershaneye gidiyorum akşam 20:00'da çıkıyorum 25 dakika da evde oluyorum. Biraz dinlendikten sonra ders çalışıyorum. Akıl sağlığımı yitireceğim çok az kaldı.

COVID'im, o yüzden gece 12 gibi yatıyorum sabah 9 gibi kalkıyorum ve gün içinde çoğunlukla Technopat kullanıyorum.

Geçmiş olsun öncelikle, rahat geçiyordur umarım.

12 gibi yatıp 7 gibi kalkıyorum. Oradan okula oradan eve oradan PC'ye oradan Technopat'a belki opsiyonel olarak oyun sonra oradan ders oradan yemek oradan bir daha Technopat ve ders oradan da uyku. 7 saat sonra bu döngüyü tekrarlıyorum.
Koronanın 7. günü. İyileştim denebilir o kadar iyiyim.
Güzel.

Size de geçmiş olsun hocam. Rahatsanız ne mutlu.

Geri
Yukarı