Gürcistan PS5 fiyatları

uksenk

Decapat
Daha fazla  
Oncelikle merhabalar, ben PS5'i ucuz yolla almak istiyorum. Gürcistan'dan telefon getiren bir sayfayla konustum. PS5 getirebilir misiniz diye olur dediler. 500 TL komisyon ile 4000 TL fiyat verdiler, Gürcistan da PS5 fiyati nedir bilen var mı? Bu fiyat normal mi komisyon ile beraber not: Digitial Edition'dan bahsediyorum.

Oncelikle merhabalar, ben PS5'i ucuz yolla almak istiyorum. Gürcistan'dan telefon getiren bir sayfayla konustum. PS5 getirebilir misiniz diye olur dediler. 500 TL komisyon ile 4000 TL fiyat verdiler, Gürcistan da PS5 fiyati nedir bilen var mı? Bu fiyat normal mi komisyon ile beraber not: Digitial Edition'dan bahsediyorum.

Uygun bence buraya göre, alın gitsin. Birkaç sene sonra satıp kar edersiniz.

Ben bir sitede digital Edition'u 4000 TL gördüm TL bakımından.

Guvenilir mi bilmiyorum ama magazalari da var galiba. Kayitsiz telefon da satiyorlar Gürcistan'dan getirip.
Güveniyorsanız alın, fiyatlara nereden baktınız? Ben de Xbox için düşünüyorum.
Fiyatlara bakmadim. O yazistigim kisiye sordum o da ogrenip bana soyledi. Xbox Series X de mantikli olabilir aslinda. Bayağı ucuza gelir.
Ben PS5 almaya gidiyorum. Gelen var mı benimle?
Duyduguma gore Samsun'dan Gürcistan'a gidis 200 TL imis vize derdi de yok. Yakinsan git al bence. Sorun da cikmaz, kutusuz cantan da getirirsen.
Konustugum kisi bana 1 sene garantisi oluyor dedi. Sanirim uluslararasi garantiyi kastetti. Garanti de var mis gibi.

Ben iPhone 12 için konusuyordum. Bir de PS5'i sorayim dedim de Xbox'la pek aram olmadigi için sormadim ama isterseniz numarasini verebilirim.

Geri
Yukarı