Gürcistan PS5 fiyatları

Oha niye o kadar pahalı? Almaya değmez. Almanya'da amcamın oğlu €499.99 Euro'ya 2 tane almış.

Dostum kuzenin ya seni kandiriyor ya da ikinci el almis. Almanya'da Digital 400-500. Almanya'da akrabam var ama bir daha yazin gelecegi için oradan almak istemedim. Ben Güney Afrika'ya da sordurdum o kadar ucuz degil.

Dstum kuzenin ya seni kandiriyor ya da ikinci el almis Almanya'da Digital 400 normla 500 Almanya'da akrabam var ama bidahq yazin gelecegi için oradan almak istemedim ben guney afrikayda sordurdum o kadar ucuz degil

Resmini atmıştı. Dostum Almanya Fiyatlarına baktım dediğim gibi 499 Euro. Bak aşağıya sitenin bağlantısını atacağım.
  • PS5 Standard-Edition: 499 Euro
  • PS5 Digital-Edition (ohne Laufwerk): 399 Euro yazıyor.

EBay'da ise 700- 600 Euro arası değişiyor.

Resmini atmıştı. Dostum Almanya Fiyatlarına baktım dediğim gibi 499 Euro. Bak aşağıya sitenin bağlantısını atacağım.
  • PS5 Standard-Edition: 499 Euro
  • PS5 Digital-Edition (ohne Laufwerk): 399 Euro yazıyor.

EBay'da ise 700- 600 Euro arası değişiyor.

İlk sitedeki fiyatlar olmasi gereken. 500'e 400 eBay'dekiler karaborsa Türkiye'de cikis fiyati 8300 oldugu halde stokda bulunmadigi için 10 - 11 bine satilmasi gibi bir durum. Yani stoktan kaynakli almayi dusunen varsa konustugum kisinin numarasini verebilirim ama dedigim gibi guvenilir mi degil mi bilmiyorum ben de ama konusabilirsiniz.
Ben bir sitede digital Edition'u 4000 TL gördüm TL bakımından.
O soyle bir şeydir; Türkiye'de stokta olmadigi için kara borsada pahali. O da stokda olmadigin için pahali olabilir.
Maalesef oarda daha ucuzmus ama getirtmek var. Ayni paraya geliyormus o sekilde. Gürcistan en mantiklisi. Vize derdi yok. Samsun'dan falan otobusle gidiyor insanlar. Daha yakin sehirler de var da biz uzagiz. Mecbur baskalarina getirteceğiz. Onlara da komisyon odeyegiz. Baska care yok.
Ucuza teknolojik alet aramaktan milletimiz gezgin oldu. :D

Numara atarsanız sevinirim hocam, son defa bir şey sormak istiyorum kabul ederseniz; acaba kaç gün içerisinde getiriyorlar? Güvenilir olduğundan emin misiniz yani alan gördünüz mü hiç?

Vallahi guvenilir mi bilmiyorum. bir alisverisim olmadi daha ama ona bir şey diyemem tam ama 1 ay icerisinde getirirler diye dusunuyorum. belki 1 hafta belki 4 hafta ama 1 ayı gecmez.

Ne kadar sürede getirebilirler garanti veriyolar mı ? Malum stok sorunu mevcut akrabam İsviçreden 3 ay oldu sipariş vereli hala stok gelmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı